www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vampiri
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zezajte se ljudi..govorimo o stvarnim pojavama ili barem o pojavama koje ljudi smatraju stvarnima a ne o bati zivojinovic


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da vampiri kod nas i postoje,ali se kriju,zive nocu samo,pa ipak slepi misevi su vrsta vamira ,zar ne?neemojte pomisliti da sam lud.... Evil or Very Mad
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa slepi mis je i olicenje vampira...po njemu je nastao mod drakule da se menja u oblik slepog misa...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

govorimo o prilčama i legendama...
ne o stvarnom životu....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
BarCG10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 91

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopste ne mislim da je nesto tako ikad bilo. gluposti

_________________
*Ide maca oko tebe*
*pazi da te ne ogrebe*
*pali, mali, sa ovog sveta*
*s tobom sam dok imam cigareta*
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puljic je napisao/la sledeće:
ma to su gluposti kakve bre drakule to su price i bajke ko jos normalan veruje u to samo deca

uh .zar hoces da kazes da pravi grof Drakula nikada nije postojao?pa cekaj, govorimo o istoriji.Zna se ko ej on bio i sta je bio...I naravno, narod vezuje mitove i legende za stvarne ljude ponekad isto kao za izmisljene likove.U sta ne verujes? Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pop1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 3

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim ne
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono svako ima svoje mišljenje...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 20, 2005 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grof Drakula jest postojao, ali ja ne vjerujem u vampire poput njega...više u vampire poput Lestata (iz Vampirskih kronika Anne Rice). Usput, jeste li znali da postoje opravdane sumnje u njegovo postojanje (i postojanje ostalih vampira iz Kronika)?
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono gore napisano veruje se da je zbog svoje tiranije i strahovlade predstavljen demonom....a šta je istina to nikada nećemo saznati...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Don Peppito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 58
Mesto: Gde je i Bog digao ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ljudi zar niste culi za Savu Savanovica naseg najpoznatijeg vampira.Neki kazu da je postojao a neki ne mada svaka prica u narodu ima malo istine.Jeste da se vekovima nafiluje ali sustina je ista.
Inace Necastivi ili Nosferatu je nastao kazu od Jude posto je ovaj izdao Isusa i posle toga se obesio!Kazu ali koliko tu ima istine niko ne zna
 
Archimonde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 42
Mesto: Grocka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 08, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom sam sanjao da sam vampir...niko mi u snu nije verovao...imao sam crnu kosu, oni kazu stavio periku, imao zube 5 cm oni kazu stavio protezu, imao crne oci, oni kazu stavio sociva, i onda da dokazem da sam vampir moram nekoga da ujedem za vrat...odletim na ulicu i nadjem nekog prolaznika, ujedem ga i kada ga lampa u kuci obasja, kad ono moj razredna...

_________________
Vitezovi reda Zmaja opet dolaze...jer mi smo vecni,a vase kraljevine prolaze...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Vampiri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 3 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon