www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mehmed87bn trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Mehmed87bn trazi Na vrh strane Na dno strane

Ako neko ima pjesmu "Mile Kitic - Oboje smo plakali na kraju" moze da mi posalje <mp3> na mail "mehmed87bn@yahoo.com", unapred zahvalan.

 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmu sam ti poslao! Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi jos pjesma "Osman Hadzic - Pita me pamet", ko je ima zamolio bih ga da mi je posalje, mehmed87bn@yahoo.com. Hvala!!!
 
-Elly-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 723
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslala sam ti. Wink
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala mnogo Elly!! Very Happy
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima pjesmu od Ipceta Ahmedovskog, ne znam tacan naziv ali u pjesmi se spominju reci "zub je zub, rob je rob", tako nesto. Moj mail: mehmed87bn@yahoo.com

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
falcon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 81
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 9:27 am    Naslov poruke: Falcon Na vrh strane Na dno strane

Pjesma se tacno zove

Ko seje seme zla -

Imas spisak svih albuma, postavio je "Krkan" na temi
www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ Tražim / Nudim ~ -> ~ Diskografije domaćih izvođača ~
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujem

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde mogu da nadjem pjesmu "Adrian & Lepa Lasna - Chik Chik"?

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
DJ Ozren
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 27
Mesto: Tu negde blizu a tako daleko

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslacu ti je ja za par minuta!
Poslao sam ti pesmu ali je remix verzija od DJ Vlaste,dobro zvuci!Uzivaj u slusanju! :flasingsmile:
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio sam je. Hvala ti!!

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
Mehmed87bn
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 464
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko ima pjesmu od Radeta Vuckovica - Nisam te se nagledao??

_________________
Pa dobro, dobro ide g g u grad lepo znas kako, majke mi, ima zenske ima sve, a vi kako te kako ste, sta radite, cu da izadjem na televiziju, kaddd, majke mi, pa dobro!!!Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Mehmed87bn trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon