www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novo na radiju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
bobanlepi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 60
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ajd recimo, da ste u pravu Smile nek vam bude ovaj put.. (sala) Wink


_________________
uzivaj zivot dok mozes (posle kad se ozenis, sve je gotovo...sala Wink )
 
nutzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 11

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slu6am ga 24 sata

_________________
Bulgaristan
 
divad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 21 Avg 2005
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E radio je dobar samo mi je smesno sto nekad ide neka novija narodna pesma pa zatim neka stara od 10089347 godina unazad! Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Ja sam Robin Smile
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

divad je napisao/la sledeće:
E radio je dobar samo mi je smesno sto nekad ide neka novija narodna pesma pa zatim neka stara od 10089347 godina unazad! Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Znas kako, mi to da bi zastitili malo nase domace radio-stanice jer kad bi non-stop pustali samo hitove..... oni bi propali Very Happy Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Nigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar vam je radio
moj predlog je da ne stavljate sve pesme sa downloada , nego recimo samo one koje su dobro ocenjene
poz
 
Kejo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Avg 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar radio
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stanica je stvarno do j. ali mogli biste malo vise da pustate neke stare densice Very Happy
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pustajte sta hocete najjaci ste Smile Smile Smile

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

radio je vrh, a narocito subotom od 15 do 17 casova kada ide moja omiljena emisija domace dance muzike 90-ih 8)
 
ajdin bega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 40
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobru muziku pustate na radiu..samo nastavite tako.

_________________
kamaco
 
foxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 51

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno.. ne mogu se pozaliti na radio.. sve mi odgovara.. i sve mi se svidja!!! radio je prva liga...
 
micky87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 28
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbor pesama na radiu je extra, ali bi bilo potrebno malo povecati kvalitet zvuka ?? MIslim da korisnici dial up interneta retko slushaju muziku, obichno mi sa vetjom brzinom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Novo na radiju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon