www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 9:04 pm    Naslov poruke: Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma Na vrh strane Na dno strane

evo mene sa nekim novim idejama....posto na forumu nemamo filozofiju i religiju ja sam za to da se otvore ti forumi.....sad vas molim za predloge ...eventualne nazive i opise foruma.... i vasa misljenja o tome....
Zamolila bih najdrazeg i yako8dobar da mi napisu svoje ideje i sugestije u vezi ovih eventualnih foruma....unapred svima hvala.... Wink



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za,moj predlog je filozofija i religija,a strucna lica bi molila da mi objasne zasto to neide zajedno,hvala Smile

_________________
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loše, samo neka budu dve kategorije....jedna religijska, a druga o filozofska....ako sam shvatila, i Yacina ideja je da budu dva nova dela?
Ljubček!

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast za dva nova, potpuno odvojena podforuma!
Zašto ne idu zajedno?
Zato što ćeš, za par meseci, ako ostanu zajedno, mečku da rodiš da ih razdvojiš. Jednom sam radio takav posao, hvala, nikad više.
Inače, Aristotel sa Hristom, Muhamedom i Budom nema blage veze, ama ničeg zajedničkog...

Exclamation

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nebo i Zemlja, da Hogare!
ajd da jos razmislim

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da ga skratimo samo na religiju? Aj realno koliko imamo zinteresovanih za filozofiju?

_________________
 
hogar sa medaka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 72

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 6871
Mesto: beogradski pašaluk

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 05, 2004 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
A da ga skratimo samo na religiju? Aj realno koliko imamo zinteresovanih za filozofiju?


Ma neka postoje odvojeno, zainteresovani će doći, kad tad.
Ako sad sve skupusamo u isto, ne razdvojismo nikad.
Zašto kratiti samo na religiju?
Pa u topicima Religija, vidjao sam pokrenutih i dobro "ugaženih" tema po stotinak!
Ko se odvaži da udje u Filozofiju, ući će i sam. Da vidimo...

_________________
pičim redom i beležim kredom!
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I deo
Predlog koji iznosim mozda te nece u potpunosti zadovoljiti, ali hajde da sacekamo i druge, potom razmislimo i kada cvrsto odlucimo da nesto ili “to” necemo, onda cemo se usmeriti ka onome sto nam preostaje, u svakom slucaju, nastavicu kada i drugi budu dali svoja vidjenja.

Tvoj predlog za uvodjenjem novina je pravovremen.

Evo, bas danas sam hteo da unesem jedan prilog iz Synastrije i SASVIM SLUCAJNO naidjem na Tresnjicin tektst u vezi toga – NASAO SAM GA “TAMO NEGDE”. Tekst koji je koleginica napisala je vanserijski, a nalazi se “tamo negde”.

To nikako ne bi trebalo da bude praksa za tekstove koji zasluzuju da ce nadju tamo gde i prolazni posetilac moze lako da ga nadje. Pretpostavljam da osecas da cu poceti da govorim o reorganizaciji, ali, dozvoli: ja to tako vidim.

Smatram da sav “kupus” ostane u Forumima (i spasemo Hogara), a da se napravi izbor najkvalitetnijih tematskih tekstova i da se polako slazu, tj odlazu na mesto neposredno iz Portala i to na neki nacin, saglasno ili slicno i formiranim folderima u okviru Foruma. Inace smatram da su folderi u Forumu OK. To je to, ali propustamo nesto vazno!

Dopustamo da se kafana pretvori u pijacu i bircuz. Propustamo da na sajt dolaze ljudi ne samo da se zezaju i muvaju nego koji zele ili imaju potrebu da downloaduju neki dobar tekst i sl. Sto rece Hogar: Ajd cik snadji se ako mozes. (To sve govorim ukoliko je vlasniku sajta stalo do vece posecenosti. Aktuelna struktura posetilaca, saglasno namerama-potrebama vam je poznata).

Neka procitaju i drugi, ali moram da kazem da ako je covek u poziciji da nekome pomogne, narocito onome koji bi samo da se igra, onda mu je to sveta duznost, (sto rece Jak8dobar) pa makar trpeo kritiku i prekore. A ovo mesto je upravo najpogodnije za to, uostalom, u prilici si da vidis sadrzaj komunikacije medju njima. Deci treba pomoci i osvetliti im neke vazne aspekte zivota.

Sledeci predlog neka ti na neki nacin pokaze sta sam hteo da kazem i kako da se to realizuje, uz napomenu da odabir i unos vrse iskljucivo moderatori:

Primer: Religija
( bez pred-foldera sa zurkama itd jer je to reprezentativni deo sajta)


1. Folder: Religije sveta (bez mogucnosti komentara) u okviru koga bi se kacili fajlovi s odnosnim radovima (da li ce postojati podfolderi: crkva, religije sveta, svete knjige, znacajni datumi, itd, zavisi od dogovora, ali ja sam za sto vise podfoldera radi lakseg snalazenja – to vazi i za sve ostale teme. U stvari, naziv foldera bi trebao da bude sastavljen od kljucnih reci svih podfoldera ( u ovom slucaju: religije – crkva – svete knjige – vazni datumi). I sad svako ko zeli “to” da nadje nacice VRLO LAKO.



2. Folder: Literarni radovi na ovu temu (eventualno)



3. Folder: Strucni tekstovi (radovi), eseji, na temu religija, (bez mogucnosti komentara)



4. Folder: Pitanja i odgovori (jedno pitanje – jedan odgovor jer to nije forum)



5. Folder: Forum na temu religija (uputis ga u Forum “levo”)



II deo

Pretpostavljas da posle ovoga mogu samo da kazem da podelis Religiju i Filozofiju, ali da i sada kada uvodimo nove foldere ukljucimo i duhovne aspekte zivota/zivljenja, samorazvoj, a sto se popularno naziva Zivotna i/ili duhovna Radionica. Verovatno si i ti imala prilike da zadnjih desetak godina citas knjige koje su svojevrsna filozofija-religija i u isto vreme to i nisu, npr: Uvidi itd koji osvetljavaju neke druge dimenzije zivota, koje sire horizonte ljudima, a o kojima i o cemu mnogi pricaju. E takvu jednu temu sadrzanu u trecem folderu ne bi trebalo izostaviti (ili to bio folder za sebe).



III

U folderu Knjizevnost je ... ko se snadje... Tu je potrebno veliko spremanje i postaviti podfoldere a ne da jednu pricu, slicnu pricu, moderator slaze tik ispod druge. Zasto se ne uvedu podfolederi: ljubavne price, naucna fantastika, erotske, angazovani tekstovi, decije (bajke) ...? A ne ovako.



IV

Cekam i druge predloge.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, aj da kazem i ja nesto u vezi ovih predloga.

Ja sam bas o tome pricao sa Yasmin preko PP i reko sam da se slazem da otvorim jedan tako ozbiljan deo foruma, a koliko vidim i imamo znanja za to tako da jednostavno "vristi" da se otvori nesto tako kako bismo imali stvarno za svakoga po nesto, i za one koji vole da se igraju i za one koji vole da se muvaju i za one za zabavljanje a takodje i za ozbiljne stvari zivota u sta definitivno spadaju i te teme.

Samo, sto se tice tvog predloga za otvaranje foruma Najdrazi, mogu reci sledece:
Fino si ti to zamislio i sve je to lepo, ali po mom misljenju je malko previse. pogledaj forum sada (koji smo tek skoro sredjivali i isprebacivali teme).
Sada imam preko 40 foruma u 11 kategorija i vidis koliko je dugacak sajt kad dodjes na forum, koliko se mora skrolovati na dole da bi video sve teme i delove foruma, a sta mislis gde bi cak otislo da podelimo sve tako pa za svaku oblast po novi forum..... po meni bi to bilo bas mnogo, neznam.
ono... jeste da je preglednije i da bi sigurno imalo da se svuda upisuje po nesto, ali estetika ode u beskraj.....

Razmislicu i ja jos o tome, pa mozda mi padne nesto napamet sta bismo mogli uraditi i kako srediti da bude dosta kategorija a ipak pregledno i esteticki zadovoljavajuce.

Ajde, dajte sad konkretne predloge sta da se otvara od religije i filozofije. To ce u svakom slucaju ici u jednu KATEGORIJU sa odvojenim forumima, znaci naslov kategorije ce biti ~ religija i Filozofija ~ a forumi ce biti posebno otvoreni u okviru te kategorije.

Sta je meni potrebno je to, da mi napisete za pocetak koji forumi da se otvore, naziv istih i kratak opis foruma, ap cemo ja ili sanjica da otvorimo.
Za pocetak stvarno samo najosnovnije, pa cemo onda da vidimo polako kako se to sve razvija i koliko ima interesenata pa cemo po potrebi da otvaramo sta je potrebno. Ja mislim da je tako najbolje resenje, sta kazete vi na to ?

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim isto....otvori te dve osnovne kategorije kako si zamislio a posle cemo videti kako ide i sta menajti....
jedino za opis foruma prizivam i druge da daju neku ideju....ajde da vas cujemo....

_________________
 
Najdrazi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 72

Datum registracije: 14 Sep 2004
Poruke: 187
Mesto: Blok 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kAD VELIKI STRUMF ODSTRUMFUJE CIK DA NEKO STRUMFUJE POSLE NJEGA.

_________________
Da ne bi mene, svemiru ne bi imao ko da kaze da je najveci.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 07, 2004 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam otvorio kategoriu i tri foruma, Pravoslavlje, Religije sveta i filozofija. To bi bilo to za pocetak pa cemo ad vidimo kako ce se to sve razviti i sta ce jos biti potrebno.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Predlozi za otvaranje novih foruma/podforuma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon