www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ILIMAR trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 8:04 am    Naslov poruke: ILIMAR trazi Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pesma Ivana iz Berana
ilimar2004@yahoo.com

Trazim i pesmu Moja je ljubav samo za tebe, peva Adrijana Bozovic




Poslednja prepravka: ILIMAR on Čet Feb 16, 2006 7:41 am; ukupno izmenjena 4 puta
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma se zove "Ivana se kroz Berane seta",evo saljem ti....

P.S. Ispravi temu u "Ilimar trazi" Wink
 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar bas niko ne zna?
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice pesme od Branke Scepanovic,ako neko zna naziv ili bar ceo refren da znam koja je pesma-ja bih ti poslao...ovako-ne znam koja je pesma a ima ih dosta da sve skidam...

P.S.Moram ti reci da ovako ne treba da pises nove postove za pesmu koju trazis,jer pogledaj sada svoju prvu poruku koju si prepravljala tri puta (!) - a pogledaj moj odgovor ispod! Slozices se da neko sa strane kada gleda reci ce da sam JA promasio temu,a ne zna da si ti trazila jednu pesmu pa prepravljala...
Elem,za svaku pesmu koju pises ne prepravljas prethodnu pesmu vec pises novu poruku u okviru ove teme,a samo ako je tvoja poruka poslednja napisana,onda ides na "edit" i dodas sta si jos zaboravila!!!Pozdrav Wink

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
ILIMAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 218
Mesto: Najlepsi grad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 7:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pesma koju peva Branka Scepanovic, ne znam joj naslov, a ide 'ja volim svaku stopu dje moja noga kroci, za svoju rodnu grudu dala bih i svoje oci.....'

ilimar2004@yahoo.com

PS Hvala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> ILIMAR trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon