www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi Harry Potter!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe neznam zanimljive su nemozes stati citati kad pocnes ciatati ali film je bolji Very Happy

 
vedranvp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 71

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam Harry Pottera, mislim da je knjiga jako dobro napisana, svaka čast autorici. Procitao sam sve djelove osim zadnjeg Princ mješane krvi, za kojeg jedva cekam da dodjem na red u knjižnici. Gledao sam sve filmove, koji su isto dobri ali nevolim kad se izostavljaju neki događaji...
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu to da citam.
Ali evo u Holandiji je sada u kinima novi H.P.
planiram da odem sa kcerkom
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam harrya cujem da je izasao 6. dio ali jos nisam imao priliku da ga se docepam
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 19, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lilly2eternity je napisao/la sledeće:
J.K.Rowling je u jednom intervjuu rekla da je RAB Sirijusov brat Regulus Black. Ja lično čiatala intervju na Mugglenet-u.Znači misterija razrešena... Wink

Ona nikad nije potvrdila da je to Blekov brat,jer je dodala da moze da bude i Angelina Belaktris kao i mnoge druge koje je nabrojala,tako da misterija nije razrijesena


vedranvp je napisao/la sledeće:
Obozavam Harry Pottera, mislim da je knjiga jako dobro napisana, svaka čast autorici. Procitao sam sve djelove osim zadnjeg Princ mješane krvi, za kojeg jedva cekam da dodjem na red u knjižnici. Gledao sam sve filmove, koji su isto dobri ali nevolim kad se izostavljaju neki događaji...

Slazem se sa tobom oko toga da su neki djelovi izostavljeni i da je to bas bzv,jer pogotovo cetvrti dio je bas skracen,na pocetak je izostavljeno ubistvo porodice Ridl,kao i dolazak Veslijevih po Harry-a u kucu Darslijevih


Ziggy je napisao/la sledeće:
hehe neznam zanimljive su nemozes stati citati kad pocnes ciatati ali film je bolji Very Happy

Ne moze film da bude bolji kad nema pola scena,kao sto je i vendramp naveo,jer dosta toga je nejasno na filmovima kad izostave neke segmente knjige koji su od velike vaznosti.


Editovala Daca
moze sve u jedan post
 
Mirel123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 219

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jooj moja seka je opsjednuta Harrijem Potterom Smile
 
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao svih sest. Roulingova je sve bolja. Jedva cekam finalni, sedmi deo. Sesti je samo sve jos vise zakomplikovao.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam neverovatni zaljubljenik u HP-a. Jos nisam prezalila Sirijusovu smrt, a sad mi ubise i Dambldora...Strasno...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 22, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E dobar je sesti deo, procitala sam ga i mnogo sam se rastuzila kad je bio ubijen Dambldor...

_________________
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 27, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam HP.Procitala sam 5 knjiga vise od 10 puta.Ali me je 6 razocarala.Ona glupa spisateljica pobi sve zivo.Dambldor mi je bio omiljen lik,a sada je i njega ubila,stoka.Ja se samo nadam da nije stvarno mrtav.A ako jeste 7 deo ce da bude bezveze.Niti ce radnja da se odigrava u Hogvortsu,a i ako se bude odigrala Hogvorts nece biti isti bez Dambija. Crying or Very sad

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

phoenix plavi na njegovom sanduku? Ja mislim da ce dumbledore ipak ustati is mrtvih. seti se

www.dumbledoreisnotdead.com.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupo je rapravljati o tome kad je mrtav,ja mislim da je sve to bio dogovor sa Snejpom,jer Snejp jedini moze da pomogne Hariju da se rijese Voldemorta.
Ako se sjetite rijeci Dambldora kada su on i Hari bili u pecinu da uniste Horkuks,sjeti te se da je trebalo da se po zidu poprska krv da bi se vrata otvorila,i kada je Harry krenuo,Dambldor ga je zaustavio i rekao mu da Harrijeva krv vrijedi vise nego njegova i da nije vazno ako Ja(Dambldor)umrem,sve dok si ti ziv.Tu mozemo da vidimo da je on vec siguran u njegovu smrt--A sjetite se kad je Hagrid pricao Harriju da je uhvatio Snejpa i Dambldora da se svadjaju i Dambldor je rekao Snejpu "zakleo si mi se da ces to da uradis i moras"--Tu isto mozemo da predpostavimo da je Dambldor trazio da ga Snejp ubije,jer nije htio da od Draca Melfoja pravi ubicu.I Snejp je mogao da ubije Harrija nakraju cak mu je spasio zivot od Vukodlaka i plus rekao mu je "Kad zatvoris um i kad naucis da izgovaras magije u sebi,tek onda mi se mozes suprostaviti",Znaci on opet pokusava da nauci Harrija oklumensiju.I na kraju kad ga je Harry nazvao kukavicom,Snejp se naljutio i rekao mu da ga ne zove kukavicom(naravno tu zakljucujemo da mu ipak nije lako sto je morao da ubije Dambldora).
Snejp je najbolji u Oklumensiji,i jedini moze pomoci Harriju da pobjede Voldemorta,a Dambldor je to znao zato je i trazio od Snejpa da ga ubije,da bi Snejp u ocima Voldemorta bio Smrtozder.Dambldor je mnogo puta rekao Hariju da kad Hari savlada sve vjestine i kad bude potpuno spreman da se suprostavi Voldemoru,njemu nece biti vazno ako umre,jer zna da Hari jednio moze da ga pobjedi(tako se kaze u predskazanju)
Dambldor je mrtav,a ja se nadam da je ovo moje misljenje o Snejpu na mjestu,inace ne znam kako ce drugacije Hari pobijediti Voldemorta
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Novi Harry Potter! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon