www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Godina broja 7 i vi
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
BROJ 7
Zdravlje
Dvostruko ste obelezeni vibracijom broja 7. Zbog toga je potrebno cekirati svoje zdravlje. Vasa energija je oslabljena, zbog toga ne naprezite svoj organizam; odmarajte se cim vam se ukaze prilika. Ova godina je oznacena vise kao rad na unutrasnjem razvitku nego ka sportskim aktivnostima koje bi mogle da vas iscrpe.

Ljubav
Do sada je vas ljubavni i sentimentalni zivot tavorio. Ali, ove godine imate sansu da promenite situaciju. Ukoliko se fokusirate na materijalno u ljubavi ocekujte izvesne teskoce. Za slobodne osobe, ova godina nije odlucujuca kada su ljubavni susreti u pitanju jer vi (jos uvek) zelite da zadrzite svoju nezavisnost.

Posao
Za vas je ova godina isuvise dugacka ukoliko ne radite kreativan, analitican i misaoni posao. Ukoliko ste u ocekivanju promene ili napredovanja na profesionalnom planu, mozete biti cak i razocarani. Dogadjaji mogu iznenada da izmene nacin poslovanja koji ste vi zamislili.



uhhh...samo da prodje 31.12...


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh i meni 7....jedva cekam da se ova godina zavrsi..nije mi se bas posrecila

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
NikolaHN
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 207

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije lose, ima tu i istine.
 
filipovamama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 24
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 11, 2006 6:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni je licni broj 7. Prosla godina mi je bila najgora godina u zivotu....Nadam se da dolaze bolja vremena....bar mi je ova pocela pozitivnije...
Sta je sa 2006-om? Kakva je ona?
p.s. Mene celog zivota prate brojevi 7 i 17.
evo primera...
rodjena 17.02.1977. u 7-om mesecu
Ime 7 slova
ime+ prezime 17 slova
tri bitna dogadjaja 17.tog
udala se 17.05.2003. + moj licni broj =7
Detetu licni broj 7
****
ima jos mnogo toga...ovo samo na brzinu sto sam se setila...
Da li svakog prate neki brojevi, a ljudi jednostavno ne obracaju paznju, ili je ovo bas mene potrefila neka sreca sa sedmicama...heheheheheh
P.S. ne igram loto! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> ~ Numerologija ~ -> Godina broja 7 i vi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon