www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeeapers Creapers
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Jeeapers Creapers Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom filmu?
Po meni je odlican horor film sa odlicnom tematikom i radnjom.. stvarno savrseno napravljeno...

[quote="njakit"]jel gledas ti neke noramlne filmove?sve neki horori,casne sestre koje otimaju decu itd.[/quote]

sta ti podrazumevas pod normalnim??
pa nisam ja kriva sto se to daje na TV...

[B][color=violet]Edit by PiNkLaDy...spokila sam ti poruke... Exclamation [/B] [/color]


 
zdravka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 91

PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slažem, meni je film baš supr. Ona scena kad tip upadne u onu cijev je najjača. A i zamislite da se nađete u situaciji da va slijedi kamion u kojem nikog ne vidite a ide 200 na sat bez problema, iako izgleda kao starudija....A ono s očima na kraju!!! Kultni film
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji si ti deo gledao? posto sam ja gledala 2 deo i bilo je slicnih scena ali se nesecam tih detalja... npr to sa cijevom...?
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grozan mi je...i bas mi se ne svidja Sad
Cak sam od sredine krenula da premotavam i tak oubrzano gledam iz razloga sto me samo zanimalo sta ce na kraju da bude...i razocaralo me opet Sad

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 02, 2006 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oba dijela su losa,sto se tice price nista novo,obicni Kich
 
Chokoholic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Feb 2006
Poruke: 211
Mesto: Pyong-Yang

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam gledao prvi deo odma prvog dana kad je izasao u bioskope i bilo je puno naroda, ali na kraju smo svi bili razocarani...ima par scena kad mozes malo da se 'trznes' ali nije nesto film...drugi deo nisam ni hteo gledati, jer mi se prvi nije svideo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Jeeapers Creapers Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon