www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

prljava mašta
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 12:39 am    Naslov poruke: prljava mašta Na vrh strane Na dno strane

U pocetku sam bila uplasena. Bio je sirok i vrlo dugacak. Na njemu sam neprekidno isla gore i dole. Stvarno mi se svidelo. Danas se stalno vozim liftom.

Prvo sam ga stegnula nezno pa onda i malo jace. Bele tecnosti je bilo sve vise i vise. Prinela sam ga ustima. Tecnost je uletela u moja usta i pocela sam da je mesam jezikom. Bio je to cudan i nov ukus za mene. Uskoro, doslo je vreme da ispljunem. Tako je bilo kada sam prvi put probala kaladont.

Lezao mi je u ruci. Bio je vrlo dugacak i nekako tanak. Vukla sam ga kroz prste dok nisam dosla do kraja. Upalila sam ga. Odjednom je ocvrsnuo i jedan kraj mu se navlazio. Nakon par vestih pokreta moje ruke, pocelo je da kulja sa njegovog kraja. Onda sam uperila smrk ka basti i pocela da je zalivam.

Znala sam da moze da se uradi. Zelela sam to ali nisam znala da li cu uspeti. Pozvala sam prijatelja. Rekao je da zna kako se to radi i da ce da me nauci. Obavio je ruke oko mene i poceo. Nervozno sam ga gledala u ogledalu. Konacno je svrsio i polako se udaljio. Osetila sam olaksanje, znajuci da je gotovo. Mrzim kravate.

Izgledala je toplo, mracno, socno i izazivajuce. Nisam bio siguran sta bih sve mogao da radim s njom. Pazljivo sam je rasirio da bih bolje video sta je unutra. Samo sam zeleo da je prislonim ustima i pocnem da jedem. Ipak, pre toga sam sipao i kecap na moju pljeskavicu.



_________________
Република Српска
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing ..a ja mislio da sam perverzan.. Twisted Evil

_________________


 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E boze svasta ima............ Very Happy Very Happy

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
speedy girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 17, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Re: prljava mašta Na vrh strane Na dno strane

hahahahahaha...u posljednje vrijeme ima svakakvih pricica vezanih za ketchup Very Happy
nije ni cudo sto se svaki put nasmijem kad ga uzmem. ketchup mislim Very Happy

_________________
I'm one of those bad things that happen to good people.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Re: prljava mašta Na vrh strane Na dno strane

Fali ono:
Obecao je da ce biti nezan, da me nece jako boleti. krv je sikljala na sve strane. Kad ga je izvadio bio je ogroman. Bio je to moj prvi izvadjeni zub!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 21, 2006 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ha ha ha,kakve fore:)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> prljava mašta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon