www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maja nikolic!!!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Maja nikolic!!! Na vrh strane Na dno strane

Ovako zelim da vas pitam sta mislite o maji nikolic,ima dobre pesme zar ne?i pricalo se da ce izaci uskoro njen novi album i nikako neznam kad ce,pa dali vi znate? Rolling Eyes

 
rade1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 73

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 21, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Re: Maja nikolic!!! Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidjaju njene pesme cuo sam da ce se album pojaviti tokom
sledece nedelje u izdanju pgp bice sedamnajst novih pesama i one sa festivala .
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalno antipaticna, kosa mi se dize na glavi kad je cujem ili vidim na TV-u...totalno bzv... Mad

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste je ne volim, toliko mi je ogavna, jos kad pocne da bulji jos vise one njene buljave oci muka mi pripadne. Zamislja se da je neka zvezda a ja bas ne vidim da je toliko obozavaju

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To ste doduse u pravu,izgled i ponasanje je bas nula...samo neke pesme su ok i moze da izade dobar album,jedino me pesme zanimaju kakve ce biti i naravno jos se nezna dan danas kad ce da izade album...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 28, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ona mene nervira za medalju...ima super glas, ali nit joj pesme valjaju nit ume da je ponasa...ma dno dna

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno je izaso novi album maje nikolic i na tom albumu ima 17 pesama pa nisam jos slusala...
 
Nikolakej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E maja nikolic je stvarno cool.
Upoznao sam je na sadasnjoj beoviziji stvarno je cool Po meni Smile
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da priznam da je ona jedna od onih koji me neverovatno nerviraju. Nije mi nesto simpaticna,njene pesme su mi glupe, a ne istice se ni nekim sarmom ni intelektom... Puna je price,a ja ne vidim da nekog toliko zanima sta ona ima da kaze...Kad je vidim... menjam kanal... New Evil

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 24, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je ona OK, jeste da ima malo ponasanje koje provocira, ali sta da se radi. Glupo bi bilo kad bi svi bili pod isti kalup. Pratim njenu karijeru i mogu reci da ima jako dobre pesme. Jedino sto me nervira kod ovog njenog novog albuma sto je prepun vec islusanih pesama. Jeste da ih ima 17, ali su vise od pola pesama odavno poznate tako da ja ovo i ne svrstavam u nesto novo. Znam da izdaje retko albume i da nije jedna od onih koja snima svake godine tako da je ovo bilo i za ocekivati, ali.. Ima tu i nekoliko potpuno novih a jako dobrih pesama, na primer Ulica. Sve u svemu jedna od boljih pevacica na srpskoj estradi Wink
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 45

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora se priznati da zena jako dobro peva, mada joj pojava mnogo iritira.

Pesme, nekad ima jako dobro, a ponekad na zalost promasaj tezak.
Sve u svemu, sta sve imamo priliku da vidimo na nasoj estradi, ona cak moze u bolju grupu da se svrsta

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec dugo izasao njen album...pa recite mi koja vam se vise svida i koja se najvise slusa???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Maja nikolic!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon