www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Venecija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam juce mnoge stvari o ovom gradu zbog kojeg mi se vise i ne svidja onoliko kao pre... Rolling Eyes

no, bez obzira na sve to ..njena lepota ostaje Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u veneciji dva puta...zadnji put pre tacno mesec dana.ja sam odusevljena...meni je to najromanticniji grad.istina vec su kuce malo oronule.vidi se da ih vlaga vec posteno 'nagriza' i da ima vise glisera nego gondola ali meni je i dalje veoma lepa...jako sam bila srecna dok sam se setala po onim mosticima...ali mislim da je to mesto na koje treba ici sa momkom ili devojkom da bi ti dozivljaj bio potpun. Smile
i naravno u prvom kaficu gde sam usla naletela sam na konobara koji se malcice patio s engleskim da bi na kraju pitao odakle sam.kad sam rekla da sam iz srbije njegov odgovor je bio :" pa sto ne kazes da se ne patim vise"
svuda nas ima..... Smile
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posetila sam konacno i Veneciju.Ona se mora videti, ne moze se opisati recima..
 
soniuccia
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 720
Mesto: Negde

panama.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Veneciji pre 2 god..... Ne mogu reci da mi se nije svidelo, ali mislim da je to grad u kojem je dovoljno ostati 5-6 dana, ako ostanete duze postane nekako dosadno, osim ako ste neki teski romantik.....

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isti slucaj, bio sam u Veneciji pre dve godine na ekskurziji i nisam bas nesto posebno odusevljen. Sve je to lepo da odes pogledas i vratis se kuci Smile
 
Rakelly
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 449
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Venecija Na vrh strane Na dno strane

Venecija zaista lepo izgleda na slikama. Ipak ne svidja mi se cinjenica da se u veliki broj zgrada ulazi prakticno "iz vode". Na televiziji se takodje moze cesto videti potopljen trg Svetog Marka. Nadam se da cu ovaj grad posetiti pre nego sto potpuno potone, kako mu mnogi predvidjaju.
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Venecija je zakon...Bila sam tamo u aprilu i odusevila sam se!!!

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam dva puta i ogorcen sam
grad je ljep, malo smrdi samo

ali su nas oba puta dobro zeznuli italijani
pa smo potrosili mnogo mnogo novca

nikad vise
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam u veneciji 88 godine ............. vozila sam se gondolom, bila na trgu svetog marka odusevljena sam .................. grad potpuno drugaciji od onih koje vidjamo svakodnevno ............. ne moze da se opise tamo treba otici pa videti
 
kresoo
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: venecija Na vrh strane Na dno strane

mene venecija nije odusevila.Bolo je kisno a grad je izgledao nekako bljak.Miris grada nije za pohvalu....
 
Kipranka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2006
Poruke: 108

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Venecija ne smrdi..to nije tacno...
Predivno mesto za obilazak...I nece potonuti..grade se brane u moru koje ce to spreciti...
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad je stvarno predivan. Meni je odusevila crkva Santa Maria della Salute. Ono je neopisivo. Ne zna se da li je lepsa spolja ili unutra.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Venecija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon