www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gradiska
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Vista
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 56
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SonjaBL je napisao/la sledeće:
Hej ljudi, zna li iko da li rade bazeni i koliko je upad ove godine?


otvoreni su, upad je mislim oko 3-4 km ali je prepuno bilo, bar kada sam ja bio, prije desetak dana


 
SonjaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 28
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Thanx Vista! Cula sam da ima i nocno kupanje ove godine? To bi bas bilo ludilo, ukoliko je istina naravno.
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomoć izgorijelom Domu kulture

Predsjednik Vlade RS Milorad Dodik u svojstvu predsjednika Organizacionog odbora za obnovu Doma kulture u Gradiški koji je uništen u požaru krajem prošle godine, na sjednici u petak obećao je pomoć za obnovu ovog objekta. On je rekao da će sugerisati na sjednici Vlade RS da se za potrebu rekonstrukcije ovog objekta tokom ove i naredne godine izdvoji 500 000 maraka.
- Po hitnoj proceduri se mora obezbijediti projekat, dozvole za rad, raspisati tender za izvođača kako bi u ovoj i sljedećoj godini taj posao bio završen. Najveći teret će svakako pasti na lokalnu zajednicu ali ja vidim šansu za pomoć i kod susjednih opština, institucija BiH, državnih preduzeća kao što su «Telekom» i «Elektroprivreda», Saveza opština i gradova Rs te donatorskih programa, - rekao je Dodik posebno naglašavajući potrebu medijske podrške ovoj aktivnosti.
Domaćini su premijera upoznali s aktivnostima koje su na tom planu urađene ističući da je ostatak Doma očišćen a stručne institucije utvrdile da armirano betonska konstrukcija upožarenog dijela nije upotrebljiva nego se mora ukloniti do prve betonske ploče.
- Mi smo još uvijek u dilemi kojem gradjevinskom rješenju da pristupimo jer je dio objekta kojeg požar nije zahvatio upotrebljiv, o čemu ćemo se dogovoriti na sljedećim sjednicama. Naše procjene ukazuju da nam ukupno treba 2,5 miliona maraka, - istakao je Nikola Kragulj, načelnik opštine Gradiška dodajući da ustanove kulture funkcionišu u alternativnim objektima. Na sastannku ovog odbora kojeg, medju ostalim čine Radmila Smiljanić, Safet Halilović, Igor Davidović, Slobodan Nagradić, Proko Dragosavljević, Dragoljub Davidović, Željko Kopanja te još neki predstavnici političkih, kulturnih i medijskih struktura, Kragulj je rekao da nadležne institucije istražuju uzroke požara, ne detaljišući ovu temu. Medjutim, ove sedmice na sjednici Skupštine opštine odbornik Slobodan Čikić, pozivajući se na Informaciju o radu policijske stanice Gradiška ukazao je na potrebu za objavljivanjem više detalja o tom slučaju kada su tri radnice «SIMPA» izgubile život.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
djapeman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 23 Apr 2005
Poruke: 72
Mesto: Нови Сад - Србија

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Велики поздрав свим добрим људима из Градишке, а њих познајем пуно... имам доста родбине у Градишци и пуно сам времена тамо проводио на летњим распустима тако да је доста добор познајем! Wink

Био сам у Градишци прошлу среду на 1 дан и могу вам рећи да нисам баш јако задовољан како напредује... могло би то много боље! Да се среди гранични прелаз, па мало да се изгради нешто... вероватно тако причам јер сам из НС-а, који је тренутно највеће градилиште у СЦГ и сваким даном ничу неке нове лепе зграде...

У сваком случају поздрав свима у Градишци, поготово мојој родбини и буразу поготово! Wink

_________________
Само слога Србина спасава
 
tigrica3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 93

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bila u Gradisci, ali sudeci po slikama moglo bi se reci da je lijep gradic. Mozda mi se svidja i zbog toga sto je u ravnici , pored rijeke, a ja obozavam ravnicu Razz
Ali, nije mi samo zato Gradiska interesantna. Imala sam priliku upoznatijednu divnu osobu iz tog mjesta, pa uvijek kada mi neko pomene Gradisku, meni bude toplo oko srca Razz Razz Razz

_________________
Pozitivna do kraja, raspolozena, radoznala, vesela,........voli prijatne i pozitivne ljude u svojoj blizini i sve sto je lijepo.
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 29, 2006 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

градишка јест мален градић, и многи нису задовољни са брзином развоја, али нека мало погледају около, на друге мале градове у околини гдје је вријеме стало тамо неке 90-е. овдје код нас се барем нешто "врти"...

_________________
Република Српска
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: gradiska.. Na vrh strane Na dno strane

fin je grad...nak skroz-prosjecaN
 
Sve1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 18

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kroz Gradisku sam uvjek prolazila kada god bih islau Bosnu i veoma mi se svidja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Gradiska Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon