www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treba mi pomoccccc
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
ststeva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 21
Mesto: Arandjelovac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 4:05 am    Naslov poruke: Re: Treba mi pomoccccc Na vrh strane Na dno strane

marko0325 je napisao/la sledeće:
Ako neko zna bio bih mu zahvalan ceo zivot...

Skidao sam neke filmove sa kamere mog burazera. Skidao sam ih preko FIRE WIRE-a.Slika je super ali, jedan film traje 48 min, a zauzima mi 10Gb. A ostale ni da ne pominjem...
Probao am razne programe. Kao sto su No1. DVD Ripper, Dr. Divx... Ali kad ih grebujem slika ispadne mnogo losa.

Potreban mi je svaki savet... Sad

Unapred zahvalan...


Dr DIVX to do jaja slika je samo malkice losija, ja koristim DivX 6 kodek mislim da je najbolji.

PoZzzzz



_________________
Samo ZVEZDA
 
zdravkoetf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 101
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj u Sony Vegasu, divx kodek 5.0x
 
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Premijer je majka

_________________
Samo opusteno...
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Vegas otac

_________________
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve ti programi su za montazu.Coveku treba kompresor....
Pazi imas brdo programa koji rade kompresiju u razne formate,problem je sta ti hoces i sta ustvari mozes najbolje da odradis a da velicina fajla ne bude velika,i da kvalitet ne pada mnogo.Preporuka (moja licno) je da probas 1Clic DVD rom,a mozes to da odradis i u Nero 7 ci.

_________________
Just be what you are.....
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Pinacle Studio 9 Na vrh strane Na dno strane

Imam ja Pinaclle Studio 9, meni se svidja samo sto ga ja imam u alcohol fajlu a ako ces da ga skidas 600 i nasto MB onda google radi svoje



srecno!!!!!!!!!
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako transformirati AVI u MPG Question Confused

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes pomocu programa "EO Video"
ili "TMPGEnc"

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Treba mi pomoccccc Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon