www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mature Sex
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Mature Sex Na vrh strane Na dno strane

Ae ljudi sta vi mislite o ovoj vrsti sexa Smile Da li biste spavali sa starijom zenom znaci preko 40 godina itd... Ja ne znam da li bih, definitivno ima tih starijih koje super izgledaju al ne znam ni sam Smile Vase misljenje?

 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neee nisam baboj***c
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini mi se da Demi Mur ima preko 40, a izgleda fenomenalno. Bolje nego u mladjim danima.
Ser ima i preko 50, a dobro izgleda.
Sigurni Viver...

Ali ja sam zensko...

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
djuka2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Zavisi Na vrh strane Na dno strane

Da. Zavisi kako izgleda. Preko 40 i nije mnogo. Jos ako je ocuvana..... + iskustvo..........pravi sex.
 
vladadu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: MuNzE kOnZa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda i ne bi bio los taj spoj mladosti i iskustva.... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
ja sam gospodar sudbine...rodjen sam da bih uspeo,a ne da bih propao... SNAGA I CAST
 
milann05
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 164

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ISkreno mene to malo pali, ali stvarno ne bih mogao sa nekom babom, medjutim ako je matorka a dobro izgleda probao bi i to... sto da ne... mozda bi me necemu naucila
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ju meni kad vidim neku dobru "kevu" kako gura kolica ili vodi neku de3chicu srce zalupa... Preterane suuuuu
 
djuka2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: pa da Na vrh strane Na dno strane

sto da ne, jos kad hoce one same to.
brate opustis se, a ne smaras sa klinkom pa joj objasnjavas kako se p...i itd....
dobro, i to je cool......ali za promenu dobro dodje i opustanje malo.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ljudi ne pricam o babama od 70 godinama koje nisu ni za sta vec o onim dobrostojecim, sredjenim... Very Happy
 
tomarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2006
Poruke: 116

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da da, ako postoji bilo kakva privlacnost
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s obzirom da mi je 33, tete od 40-45 i nisu tako matore za mene, jeste da sam imao samo cetiri iskustva te vrste, sta da kazem kada prodjete uvodnu fazu kako su nezadovoljne zivotom, muzem... i ubedite ih kako vam je stalo do njih, budite spremni na malo celulita i strija, ali zna da bude vrlo dobro... cak sto vise odlicno jer one ili su same ili imaju nesretne brakova i nikako ne zele da izgube i vas, tako da ce dati sve od sebe da vas zadrze, a posto ih godine gaze i izgled im uglavnom nije jaca strana najbolji recept je seks... pristace na sve, cak i ako to nisu nikad probale... guza, pusenje...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jok men never

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Mature Sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon