www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

EXIT 2006
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
La'Magia
~ La Victoria Siempre ~
~ La Victoria Siempre ~



Godine: 38

Datum registracije: 23 Mar 2006
Poruke: 1584
Mesto: * Novi Sad *

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ove godine necu moci,a tako bih voleo!!! OCU na EXIT!!!!

 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 05, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nesto najbolje sto imamo i jako bih voleo da odem....al videcu da li cu stici
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 06, 2006 7:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puskom da me teraju ne bih otisao ne volim tu vrstu muzike i takvo orruzenje, ali svako ima svoj izbor zar ne?

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
nedans
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jun 2006
Poruke: 20
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da idem na EXIT!Vec 5 godina.
Najjaci festival na kojem sam ikad bila.Bice dobar program kao i uvek,ali sad su se malo ubezobrazili,preteruju sa cenom karata,a mislim da ce i hrana i pice isto biti bruka skupi...Ali ipak idem!Karta je rezevisana 1.dana kad su pustene u prodaju:)
 
vujke13
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 239
Mesto: Subotica/ Novi Sad/ Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne widim ni jedan jedini dobar razlog koji bi me odwukao tamo...
Jedino mi je zao shto necu gledati Van Gogha...

_________________
Vujanic je zakon
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Van Gogh je bio razlog, sto sam pre par godina odlucila da odem tamo! Ono sto sam videla tamo, u zivotu nisam videla nigde drugde! Zeludac mi se i sad okrece! I oni posle imaju prava da pljuju po narodnjacima i Guci?!?!?!? Fuj! Steciste sitnih narkomancica i teskih narkomana(velika cast REEEEETKIM izuzecima) parada nemorala, prljavstine (u svakom smislu te reci) i narkomanije........Neka, Van Gogh mogu da slusam i na cd-u. Rolling Eyes

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn on Sub Jun 24, 2006 11:21 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno receno,tamo nikada ne bih otisla...sa jedne strane,svuda izbacuju koje kakve kampanje za borbu protiv narkomanije,a ovamo prave navodni "festival" bas za njih...uopste mi nije jasno,kako se to dozvoljava...pa,kao da niko ne zna ko tamo ide...ne kazem da je svako ko ode tamo narkoman,ali 99% jesu...po meni je to nesto sto bi trebalo da se ukine...zaista strasno...nikad nisam bila,dovoljno sam cula i nikada ne bih otisla...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosle godine sam pratila na tv, a i sada cesto pogledam retrospektivu...
Ja inace ne idem na takve skupove zbog guzve...ali meni je exit OK.
Jeste da se tamo skupljaju svakavi....ali boze moj, nije samo na exitu vec i na svaka druga okupljanja....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
*Red*
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 25 Jun 2006
Poruke: 360
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 25, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu verovatno ici na ovaj exit,samo ne znam koji dan... :drinking:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> EXIT 2006 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon