www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Resenje za probleme sa podocnjacima
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:58 pm    Naslov poruke: Resenje za probleme sa podocnjacima Na vrh strane Na dno strane

Ne usuđujete se da se pogledate u ogledalo; strahujete od vampira koga ćete tamo videti. Ne, nije baš vampir, ali koliki su vam podočnjaci, čini vam se da niste ni mnogo daleko od toga. Pokušale ste sa raznim kremama protiv podočnjaka; neke od njih zaista lepo funkcionišu, ali samo dok ih koristite, a nisu baš jeftine. Povremeno maštate o plastičnoj hirurgiji, ali niste sigurne kakvi bi bili rezultati - i, naravno, finansijski to ne možete sebi da priuštite. Polako tonete u depresiju, verujući da ste osuđene da ostatak života provedete sve više i više ličeći na vampira sa lošom šminkom. Glavu gore! Nije sve tako crno. Uz neke izmene u načinu života, možete izgubiti podočnjake, ili ih bar ublažiti.
Za početak, pogledajte svoje roditelje, kao i bližu i dalju rodbinu. Ako i oni imaju podočnjake, znači da je to kod vas nasledno - što nije propast sveta, ali tada morate preduzeti dodatne mere opreza. Zatim, podsetite se kako živite. Da li spavate dovoljno? Kako se hranite, unosite li dovoljno svežeg voća i povrća, unosite li dovoljno tečnosti? Da li pijete i pušite? Sve ovo i te kako utiče na to da li ćete imati podočnjake ili ne.
Da biste makar ublažile podočnjake, najvažnije je da spavate dovoljno, bar sedam sati dnevno. Ako vas obaveze spreče u tome, potrudite se da manjak sna nadoknadite sledećeg dana. Hronična neispavanost je glavni uzrok nastanka podočnjaka.
Iscrpljenost, ma kakvo bilo njeno poreklo, može dovesti do pojave podočnjaka. Previše posla, previše vežbanja, čak i previše seksa - sve to iznuruje organizam. Dakle, ne preterujte ni u čemu!
Kažu da lepota dolazi iznutra, i to je tačno. Pravilno se hranite. Uzimajte što više svežeg voća i povrća, puno tečnosti, i smanjite unos soli, jer soli zadržavaju tečnost u organizmu. Ukoliko je ikako moguće, batalite alkohol i cigarete - i oni su krivci za vaš vampirski izgled.
Ako ništa od ovoga ne pomogne, obavezno posetite lekara. Podočnjaci mogu biti znak poremećaja u radu žlezda, a sa tim se nije šaliti



_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja muku mucim sa podocnjacima, ali to je posledica mog bledog tena. Leti, kad uhvatim boju je super, ne primecuju se uopste.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja imam problema sa tim... Sad
Citav zivot ih imam,tako da ne mislim da je to do ishrane,pusenja itd. (jer sam se znala nekad i zdravo hraniti,i nisam pusila itd.)....

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vam se podočnjaci pojave nakon velikog napora, kao što je celonoćna žurka, nema nikakvog ozbiljnog problema. Međutim, ako su podočnjaci vaš redovni pratilac, iako dovoljno spavate, za početak bi trebalo da razgovarate s roditeljima. Sklonost ka podočnjacima može da bude nasledna, a vaši roditelji će svakako znati ima li ih još neko u porodici.

Podočnjaci mogu da pokažu da ima nekih promena u organizmu, to jest da vaš organizam suviše zadržava tečnost. Nemojte biti sami svoj lekar. Ako imate ovakav problem, najbolje je da posetite lekara. Dermatovenerolog (specijalista za probleme s kožom) može vam prepisati neku kremu koja će smiriti podočnjake, a lekar opšte prakse može da izvrši osnovna ispitivanja (pregled krvi) kako bi video treba li da vas pošalje kod još nekog specijaliste. Podočnjaci mogu biti znak problema s bubrezima ili jetrom.

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citala sam bas mnogo o podocnjacima,koristila sam neke kreme,ali nista Sad...
Verovatno mi je to nasledno.
Citala sam i to da mogu biti znak problema sa bubrezima, ali to je obicno slucaj sa onim podacnjacima koji su kao kese ispod ociju (moji nisu takvi).

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bas...ne moraju se stvarati kese..dovoljno je da imas tamnije podocnjake..no opet, ne mra da znaci..ti za svaki slucaj uvek mozes uraditi analize tek da budes sigurna Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 12:29 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Moja dobra drugarica ima od rodjena podocnjake,bili kakvi bili meni su fuj.Ja sam ih dobila od kad sam se zaljubila,tako da ne spavam i onda su se sami stvorili.Ma samo spavati i biti sretjan i nestaju!
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Re: ... Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Moja dobra drugarica ima od rodjena podocnjake,bili kakvi bili meni su fuj.Ja sam ih dobila od kad sam se zaljubila,tako da ne spavam i onda su se sami stvorili.Ma samo spavati i biti sretjan i nestaju!


Pa nije bas tako... Ja recimo spavam 8-9 sati dnevno, pa ih opet imam. Sve je to stvar genetike...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li postoji boji korektor na svetu koji tako dobro pokrije podocnjake kao Iv Senov?
Vredi svaku paru!!!!!

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto zaista radi i vredi, krema za hemoroide. Jeste smesno, i ja sam se smejala, ali tu kremu koriste za podocnjake i veliki profesionalni sminkeri kod zvezda. Smile

_________________
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je urodjena stvar mada se odgovarajucim kremama moze korigovati
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Ono sto zaista radi i vredi, krema za hemoroide. Jeste smesno, i ja sam se smejala, ali tu kremu koriste za podocnjake i veliki profesionalni sminkeri kod zvezda. Smile



Daj Sanjice reci ime tog krema.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Resenje za probleme sa podocnjacima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon