www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vernost,ima li je al iskreno!?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
okili87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Sep 2008
Poruke: 41
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 11, 2008 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Ohanzee] je napisao/la sledeće:
Citat:
jednostavno ja verujem u to da treba sve proživeti pre braka, i niko me ne može ubediti da nije tako...

aj da cujem... sta je to 'sve' ... i koje stvari to zelite a da ne mogu da se prozive u braku!


a šta sad treba da nabrajanm kao da ne znate šta je to sve zabranjeno u braku! Smile
flert, muvanje, neobavezne varijante, intimnija muško-ženska prijateljstva....sve to treba iskusiti u dovoljnoj meri da to ne biste poželeli u braku...
ne kažem da je nevernost obavezna i da svaki put kad ulazim u vezu idem sa namerom kako ću tu osobu varati, ali isto tako znam da ako mi naiđe neko zanimljiv u dovoljnoj meri, da je teško da ću biti verna...

možda pričamo o različitim stvarima, vi pričate o ozbiljnim vezama, a ja nisam za takve stvari, ne volim da se vezujem (više), pa nije ni čudno da u tim kraćim i neozbiljnijim vezama nema mnogo vernosti. Moja teorija je: kad naletiš na pravog - udaj se za njega i budi mu verna, a do tada samo zezanje Very Happy



_________________
baby when the lights go out I see you
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
No, dobro si rekao da je vernost odraz poštovanja prema voljenoj osobi, tako da tu ljubav ipak ima neke veze

A zar ne mozes da postujes i one koje ne volis? Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Naravno, samo što tu, barem u mom slučaju, kreće razdvajanje pojmova vernosti i poštovanja, jer ne mogu biti u vezi sa osobom koju ne volim, da bih mu bila verna Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Cekaj, cekaj, pa ne zavolis valjda decka posle prvog dana veze? Valjda je potrebno da prodje neko vreme da se stvori ljubav. Smile

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako je, treba vremena Smile sve počinje iz zaljubljenosti, koju mnogi često pomešaju sa ljubavlju kad kažu "volim ga, ali ga varam". Nije to ljubav Smile recimo to ovako: dok traje zaljubljenost, ja poštujem dečka time što ga ne varam, a kad se rodi iskrena ljubav onda sam verna celim svojim bićem Smile

Pod onim što si nazvao "oni koje ne voliš" sam smatrala osobe prema kojima ne gajim neka posebna osećanja, ali ih poštujem zbog dela koje su učinili i slično.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 12, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

okili87 je napisao/la sledeće:
[Ohanzee] je napisao/la sledeće:
Citat:
jednostavno ja verujem u to da treba sve proživeti pre braka, i niko me ne može ubediti da nije tako...

aj da cujem... sta je to 'sve' ... i koje stvari to zelite a da ne mogu da se prozive u braku!


a šta sad treba da nabrajanm kao da ne znate šta je to sve zabranjeno u braku! Smile
flert, muvanje, neobavezne varijante, intimnija muško-ženska prijateljstva....sve to treba iskusiti u dovoljnoj meri da to ne biste poželeli u braku...
ne kažem da je nevernost obavezna i da svaki put kad ulazim u vezu idem sa namerom kako ću tu osobu varati, ali isto tako znam da ako mi naiđe neko zanimljiv u dovoljnoj meri, da je teško da ću biti verna...

možda pričamo o različitim stvarima, vi pričate o ozbiljnim vezama, a ja nisam za takve stvari, ne volim da se vezujem (više), pa nije ni čudno da u tim kraćim i neozbiljnijim vezama nema mnogo vernosti. Moja teorija je: kad naletiš na pravog - udaj se za njega i budi mu verna, a do tada samo zezanje Very Happy


bar ti skidam kapu za iskrenost... i za to sto znas sta zelis i sta ne zelis Smile
bez obzira sto ne delimo misljenje ni malo...

Citat:
kad naletiš na pravog - udaj se za njega i budi mu verna, a do tada samo zezanje


Smile ... ovo mozes samo da primenis na muskarca kome na celu pise pravi ... dok ne krenes iskreno i verno da se zabavljas sa njim... da se posvetis... neces nikada ni znati da li je pravi...
ko zna pored koliko momaka si prosla koji bi ti bili pravi, ali se nisi interesovala Smile
u principu... nije ni vazno... samo ako to tebe cini srecnom i zadovoljnom Smile

nas 'vernost' tebe ne Smile

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 9:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema... Ima, al tako malOooOOoo Neutral Neutral
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, definitivno ima, mada ja mislim da postoji razlika u varanju, kada su u pitanju zene i muskarci.Vecina muskaraca (cast izuzetcima), kada god mu se ukaze prilika prevari devojku bez imali grize savjesti, dok devojka mora da osjeti nesto prema osobi sa kojom ima priliku da svrlja van svoje veze.Ali dobro sve je moguce, ako nekoga volite prevara vam je zadnja stvar na pameti.Ali hey to je ipak samo moje misljenje...

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^aha,a sta je odgovor na temu "vernost ,ima li je al iskreno"? Ne mogu da zakljucim iz tvog odgovora ?

hajde da se drzimo teme. O prevari ima druga tema pa se diskusija po tom pitanju moze tamo nastaviti.

hvala

:LOL:
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol, ima, ima, ima,

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
bebakiki
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 26 Nov 2007
Poruke: 470

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima vernosti,bar sa moje strane,mada ne mogu da garantujem da nikada necu prevariti.Ako to osoba sa kojom sam ne zasluzi(prevari prvi) Mr. Green

_________________
Happy Smile
 
*vidimte*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Sep 2008
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 21, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm stavicu prst na celo i zapitacu se sta je to vernost

_________________
Zar posle svega mogu još jače pogaziti sebe
i za njega u srcu samo ljubav naći,
zajedno sa željom da pratim ga kad luta,
da dižem ga kad padne, da zauvek ga volim?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Vernost,ima li je al iskreno!? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  sledeća
Strana 13 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon