www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto da ne? Ja kad god sam kriv, kazem im da ih volim najvise na svijetu cijelom! Smile

 
Miksa31
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 431
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta mislis to i kazi!Vazno je da ne lazes sebe!Nije sramota reci volim te vec lagati!

_________________
Na mom grobu pisace tugo: ziveo brzo, umro ludo!
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, samo kaj se to desi jako jako rijetko, ustvari ni ne sjecam se kad sam to rekao nekoj curi...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 4:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vidim zasto ne bih imao hrabrosti da kazem devojci da je volim .. ako to osecam, ne vidim razloga zasto to ne bih rekao ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 20, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KInder Torta je napisao/la sledeće:
Naravno da nemaju. Zato sto se boje da ce biti odbaceni...


Ja trenutno nemam hrabrosti!Volim jednu malu plavu,a ne smem da joj kažem da je volim.A i kako da skupinm hrabrost?Zaljubio sam se kao da mi je 15 godina i na samu pomisao da bi ona odbila,to doživljavam dramatično kao da sam tinejdžer.
Možete da me smatrate za p....m,ali ja,jednostavno,ne znam kako da dotičnoj kažem ono što mislim.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Phantom1505
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Apr 2008
Poruke: 21

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi mi to imamo hrabrosti reci, a malo nas misli tako Wink
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 14, 2008 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imaju, naravno da imaju.
 
Alexlicious07
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Maj 2008
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svi ste vi fini,slatki i dobri...i govorite curi da je volite samo kad to i osecate...lol Laughing vazi....
A cure vam ne veruju jer su se vec jednom opekle,pa sad paze sta rade...
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slazem se sa tobom........... ja mislim da imaju, bar sudim po sebi.......... meni nije problem iskazati svoja osecjana ukoliko ih imam............ uvek sam otvoren, necju reci da sam 100% iskren ali sam u velikoj vecini slucajeva..........

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Pa sad. Chesto cure trazhe da im se kazhe, iako znaju da ih mozhda, toliko i ne volimo. Ali, shto trazhish - to dobijesh. Lakshe je nego slushati "zhalopojke" kako drugarici dechko to chesto kazhe, a ti (misli se na dechka) meni nikada i sl... Nikako nekome ugoditi. Smile
Posle - kriv djavo.
EleM, kazhem kada znam da je tako. Kada sam svestan te sile, koja se zove prostim imenom --> ljubav.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam iskren pogotovu sa osecanjima....kad neku ne volim,kaze joj...kad neku volim i to joj kazem... Pa kakve god kasnije bile reakcije i posledica Smile

_________________
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalno da imamo hrabrosti, bar ja imam.Kad zavolim neku curu to joj i odmah kazem.U tome nema nista lose.Vazno je biti iskren.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Imaju li muskarci hrabrosti reci curi da je vole!!!??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon