www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tanja Savic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Dobro izgleda, lepa devojka, ali sa kakvom pesmom se probila... Rolling Eyes

Kad sam čuo "Za moje dobro (prebi me, ubi me, unakazi me)" nisam mogao da verujem da neko može da napiše ili prihvati, uopšte, da peva tako nešto... Mislim, u vreme kada se ceo svet bori protiv nasilja u porodici treba stvarno biti malouman da se otpeva tako nešto. I još žensko! Čudi me kako je žene koje muževi tuku i maltretiraju dosad nisu zadavile sa dva prsta! Evil or Very Mad


Koko,bas si me nasmejao Laughing

A dobro sto se tice zadnji album:Ma cist promasaj Exclamation


 
Idealna_crnka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 25 Okt 2008
Poruke: 228

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila je sinoć u Splitu, koncert jelte.
Dobra je bila, skakala je po pozornici šta joj je veliki plus.
I da pjevala je i hitove Cece, Dragane, Lepe Brene, Nade Topcagic, itd..
Sve u svemu, dobra atmosfera.

_________________
• The merit of originality is not novelty; it is sincerity. •
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 31, 2009 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma zadnji album,katastrofa,ni jedna pesma mi se ne svidja...
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od najboljih pjesama mi je Zlatnik..

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
angela kalcovska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Jan 2009
Poruke: 23

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 07, 2009 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maja Nikolić moli Tanju Savić za duet!
Autor: Marija Lazić

Objavljeno: 06.02.2009 16:17


Nekada popularna pop pevačica Maja Nikolić sada očito na sve načine pokušava da se prešaltuje u folk vode. Videvši da su berićetne tezge ponajviše rezervisane za pevače narodne muzike i ona je snimila nekoliko singlova u kojima dominira harmonika. Međutim, kako je folk publika očigledno još uvek ne prihvata, Nikolićka je rešila da zaigra na sigurnu kartu – duet sa zvezdom "Grand" Tanjom Savić! Sve bi bilo ok da je Tanja bar zastala da je sasluša kada ju je Maja spopala na snimanju jedne emisije. No, to što je samo prošla pored nje Nikolićku nije obeshrabrilo već je nastavila da zove Savićevu na mobilni telefon. Ali ova joj se nijednom nije javila.

_________________
Smile
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 28, 2009 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tanja je prekrasno curce Very Happy Embarassed Svida mi se ova nova pjesma"Gdje ljubav putuje" ,lijepo je cut da se opet vraca baladama Exclamation
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 29, 2009 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nova nova pesma ''Gde ljubav putuje'' je predivna...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Tanja Savic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon