www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cime putujete u domovinu?
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:16 pm    Naslov poruke: Cime putujete u domovinu? Na vrh strane Na dno strane

Autom, autobusom, vozom, avionom?

Cime najvise volite da putujete??

I jos me nesto zanima za one koji zive u Nemackoj a putuju avionom u Scg : Preko koje agencije kupujete bzw. rezervisete karte?
Trenutno imam velikih problema sto se toga tice... Rolling Eyes Sad


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avionom naravno, pitam se zasto autobusi i vozovi ne idu na relaciji Beograd - Tel Aviv? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mada bi mogla i kamilom, ali nema klimu... 8) Mr. Green

_________________
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja moram avionom da putujem jer ne moze se preko okeana ... jedini drugi nacin da dodjem do domovine je brod .. ali mi se bas i ne ide ceo odmor preko okeana ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najcesce autom,ali desi se da idem i autobusom.

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Autom i autobusom putjem.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili avionom ili kolima...busom nisam isla ni jednom do sada, a kola mi se najvise svidjaju kao opcija, jer se plasim aviona Mr. Green
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kolima do sad nisam putovao za SCG, jer mi je mrsko da vozim ceo put sam, jer sam jedini u porodici sto ima vozacku! Wink

Zato uvek putujem avionom ili autobusem, a zadnje godine pretezno autobusem....


Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
I jos me nesto zanima za one koji zive u Nemackoj a putuju avionom u Scg : Preko koje agencije kupujete bzw. rezervisete karte?


Letim sa JAT! 8)
Jeste da su malo skuplji, ali ovde kod mene nema druge agencije, nego daju savet da se ide u Svajcarsku pa od tamo da letim... ali na kraju mi je to opet skuplje nego JAT-em! Wink
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja letim sa JAT, ali preko agencije Robert's Travel i skroooz sam nezadovoljna. Ljudi su neodgovorni do maximuma.
Imas li mozda broj telefona JAT-a preko kojeg narucujes ili rezervises karte?
Ukoliko imas, mozes li mi ga poslati na pm?

New Spiral
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

autom - kad putujem sa muza , a avionom kad putujem sama ....ovu godinu nazalost necu putovati Sad

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
dragan_1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 12 Jun 2004
Poruke: 12
Mesto: chur

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EEEEEEEEE dragi moji ja nisam bio vec 11 godina dole a zadnji put sam bio sam za autom i stigo za 16 sati do jagodine autobusom nikad u zivotu a voz samo u nuzdu avionom je ok ali skupo bre nenomalno zato najbolje autom Very Happy Very Happy Very Happy
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise sa autom, ponekad kad idem sam onda autobusom Laughing

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 24, 2005 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise kolima a inace avionom jer je kud i kam brze....a kad sam putujem jos se vise isplati!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Cime putujete u domovinu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  sledeća
Strana 1 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon