www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealno vreme za udaju...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se sa 17 udala Wink i ne kajem se Wink

 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udacu se kada budem dovoljno zrela za tako nesto, jer udaja nema veze sa time koliko imam godina, vec sta mi je u glavi Razz
Postoji samo idealno vreme za radjanje-to je oko 25. god- tako kazu naucnici Wink

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, da, da


blago meni ako ce mi neko drugo govoriti kad cu radjati dete i udati se...pa makar to bili i naucnici

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne kazem ja da cu ga tad radjati, nego tako kazu da je telo zene tad najspremnije za radjanje, sta vec , da ne idemo sad u off-topic. Wink Very Happy

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 10, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene moja mati rodila sa 35 i ja ispala super. Very Happy
biološki je možda zdravije do 30-te roditi ali kaj sad na silu da rađam i udajem se jer će možda poslije bit rizičnije? jbg, ne mogu to nikad znati. ne slušam naučnike.

da ne skrećem sa teme, evo i sad kad imam dobru financijsku situaciju, posao, uskoro ću diplomirat i ne znam kaj sve bih i mogla pružit tom djetetu, i da imam frajera kojeg obožavam opet bi mi i sad bilo prerano.
jednostavno, ne osjećam se dovoljno zrelo podjeliti s nekim već sad svoj život.jbt, a kamoli sa 17. ajme.
imam frendicu koja se udala prošle godine i lijepo joj je. ma svaka čast onome tko je spreman na to. stvarno.
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 25 Laughing

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da je ženska tema u pitanju,al' nisam mogao da odolim da ne dam svoj komentar.

Idealno vreme za udaju je drugi ili treći mesec trudnoće. Mr. Green

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Mala-23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 29
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:

Idealno vreme za udaju je drugi ili treći mesec trudnoće. Mr. Green


jeste ... to je postalo sada IN Mr. Green
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 15, 2008 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ja sam se sa 17 udala i ne kajem se

tek ti je,koliko, 18? imas jos vremena Mr. Green
evo,radila ja neki test na facebooku, i tako klikcem ja i klikcem i klikcem,kad oni meni onda lepo kazu-citiram:"According to the Wedding Algorythm, You Will Marry In: 4 YEARS AND 1 MONTHS". hmn... videcemo,videcemo Smile))
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno ne sad Mr. Green
Ima vremena..Mislim da je najbolje vreme za udaju od 26-7 god.pa nadalje.. Mr. Green
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udala sam se kao maloletna sa 17 godina, sada sam u drugom stanju, i ne nije beba bila uzrok udaje. Idealno vreme za udaju ne postoji. Kada se pronađe osoba sa kojom možete i želite provesti život tada je idealno vreme. Meni je jako lepo u braku i zaista se volimo i lepo slažemo, međusobna tolerancija, dogovori i razumevanje su temelj svega. Brak je za mene nešto sveto što treba čuvati kao blago do kraja života. Tako će i biti u mom slučaju. Wink
 
MARIJA-92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 59
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 21, 2009 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

20
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealno vreme za udaju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon