www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

'Jugoslovenski klub'???
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 5:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima. Imamo ih nekoliko. Nisam od onih koji provode vreme tamo, ali desi se da zalutam po koji put. Vecinom tamo se sastaju starije generacije.


_________________
Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, više i sami ne razumijete šta ste ga pitali.
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ti kojekakvi klubovi se vec pocinju raspadati. samo neki tipovi dodju da piju, igraju sah itd. nema zenskih. nazalost
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovdje kod mene u Zagrebu takvih klubova ima dosta a i mladih dosta ima u takvim klubovima i barovima,i sto je dosta iznenadujuce dolaze dosta i Hrvati!!! Very Happy
 
gsilvija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 191

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 28, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nama i ima MKD klubovi i SRBSKI klubovi. Sekoj mesec ima nekade igranka. Isto ima kod nama i yugo party"s i koncerti u diskoteki i kafici. Ovde svi dolaze iz mkd, bosna, hrv i srbija. I svaki pud je mnogu jako i ludnica je :D
 
Medena013RSK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Apr 2006
Poruke: 49

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 08, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imamo jedan kafe gdje vecinom dolaze nasi ljudi tako da dosta cesto idem tamo,a i upoznala sam mnogo nasih ljudi ovdje....
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 09, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klub pa to je za neke jedino mesto izlaska ja licno neposecujem vise takva mesta jer stekla sam uticaj da tu dolaze pravi oni gastarbajteri koji u zemlji u kojoj zive nisi pokazali ni malo interesovanja da je upoznaju malo bolje niti ih ona interesuje nego se okupljaju u klubovima i to im je sve i cekaju taj jedan godisnji koji ce da provedu u domovini i da ga citavog utrose na gradnju neke cetvorospratnice i voznje najnovijeg mercedesa uzetog naravno na kredit i tako da to nije moj svet a pokusala sam prije nekih 14 godina ali gdje smo mi i alkohol tu je i svadja i tuca i cisti primitivizan izvinite ali istina
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dosta takvih mjesta kod mene ali po takvim mjestima ne zalazim bas
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 5:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma naravno da imaju ali nije nista specijalno.ne znam onako pusta se muzika iz praistorije
 
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Ima Na vrh strane Na dno strane

Pa ima jedan klub "Srbija se zove" i jedan je od jacih ovde.... Tako da smo ponosni na njega....
 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 07, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo nekad sad nazalost se sve rasulo. Ali na srecu dodju nasi muzicari po nekad
 
srbijadolondona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 36
Mesto: London

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Sta vam je to Jugoslovenski? Na vrh strane Na dno strane

Koliko ja znam sada se zovemo Srbija!

Srbskih klubova ima u Londonu a najvise cetnickih okupljanja i zbivanja.

_________________
A vi , kako te?
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dado_GTI je napisao/la sledeće:
Ovdje kod mene u Zagrebu takvih klubova ima dosta a i mladih dosta ima u takvim klubovima i barovima,i sto je dosta iznenadujuce dolaze dosta i Hrvati!!! Very Happy



zaista iznenadjujuce...hrvati u sred zagreba?! :-k za ne povjerovat :lolj:

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> 'Jugoslovenski klub'??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon