www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konzulat u cirihu funkcionishe nekako. kako ? jadno , ali se trude da urade neshto.homepage je uradjen po svim svetskim nivoima tako da imate mogucnost svih informacija bez potrebe da nazovete telefonom. super !


_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, sa nasim ambasadorom (na Kipru) alkoholicarem, ne razgovaram nikako, s' obzirom na to, da sam ga oterala u tri lepe, jer su bezobrazni i bez promiskuiteta! Olos i grupa bandita-lopova! Svaki put kad ga vidim (a vidja se svuda gde ima dobra kapljica, jos ako je besplatna....ajjjjoooooj), setim se onog lika iz crtanih filmova "baka-bandit, pljackas" i vrisnem od smeha! Uzas! Tako da, imam jako ruzno misljenje o njima i njihovom radu i zato ih ni ne posecujem! Niti mi trebaju i ne dao mi Bog, da mi ikad zatrebaju! Twisted Evil

_________________


 
German123
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 16
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ziveo sam u Americi i secam se da mi je bila nocna mora kad moram da nesto trazim iz nase ambasade.Jednom recju-katastrofa.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srpska ambasada u Hagu je katastrofa. Onaj inventar nije ni za djavola, oni ljudi tamo su sve neki bilmezi, deru se, psuju... haos zivi, srpska posla.

_________________
 
luksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Moskvi i ovde rad nase ambasade moze da se opise sa jednom rjecju katastrofalno.
 
Sami-sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2006
Poruke: 152

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambasada !!!!Uzas!!!!Neznam kako samo onakve kretene izabrase da rade na takvom mjestu.Hem sto su neljubazni ,jos su i zesci papci tako samo da popizdis kad odes tamo Sad Sad Sad
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambasada sto je to???? Ovau Kopenhagen hehe da ne pricam. Sto lazu, sto kradu. Ali eto i oni su ljudi. Mada ne idem vise od njih. Posle jedne malecne diskusije zamalo im nisam zviznuo onaj pasos u glavu.

_________________
E da mi je, da mi je
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 09, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha pa izgleda da su nase Ambasade ili Konsulati naj gori na svetu Exclamation Da nije mozda do nas Question Ipak mi svi trcimo u jednu Ambasadu i zelimo nesto , da li Vizu ili novi pasos ili bilo sta plus sto ovde u Nemackoj recimo dodje jedna Ambasada na relaciju od 300 - 500 km znaci mora da je guzva i katasrofalna gzva kad god odemo. Promblem je sto ih nema vise . Ja moj nemacki pasos mogu u nasem gradu na 4 mesta da produzim i nije toliko koplikovano kao u nasim Ambasadima . odes jednom na salter i zavrsio si a ne idi na salter 2 pa na salter 1 pa sacekaj da Konzul podpise nesto itd.

Sve u svemu mislim da ovo sve dobro kad pomislim kako moze biti Neutral

_________________
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam isla u nasu ambasadu
nije mi nista trebalo...a i nisam sigurna gde u CH ima slovenska ambasada..sramota:))
 
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: --- Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo malo su dosadni sa svim svojim zahtevima... Ali u svemu moze se izdrzati
 
avon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 156

czechrepublic.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neljubaznost, nestrpljenje, uobrazenost ko da su od boga dani, odnosi se na sve ambasade sa prostora bivse YU
 
srbijadolondona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 36
Mesto: London

uk.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:19 am    Naslov poruke: Super Na vrh strane Na dno strane

Sada smo svi srecni,hvala bogu.

Na ambasadi se vijori Srbska zastava a"crnogorci" jos traze neku sobu da iznajme za 50£ nedeljno!!!

_________________
A vi , kako te?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon