www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

(psihološki) trileri
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: (psihološki) trileri Na vrh strane Na dno strane

Hi!
u zadnje vrijeme me uhvatila neka movie-groznica tako da stalno visim po videotekama, no problem je sto vise ne znam sto da pogledam...tu upadate vi!
naime, najvise volim gledati psiholoske trilere, no imam osjecaj da sam vidjela sve sto je ikad snimljeno, a da je i malo kvalitetno -- dakle, mozete li mi preporuciti neki dobar (po vasem misljenju) psiholoski triller...ma, ne mora biti bas psiholoski, primam ja i erotske i sve druge vrste, samo da je nesto ozbiljno, s dobrom pricom, nesto sto ce me natjerati da napregnem mozdane vijuge--hope u know what I mean!

thnx a lot!

ciao! Smile



_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj "Ne verujem da si to ti" sa Semjuel L Dzeksonom, Endijem Garsija i Esli Dzad. Meni se mnogo svideo.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Ned Feb 10, 2008 6:11 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

The Skeleton Key? Kažu da je baš tako nešto.
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj predlog dobrog psiho trilera ti je film "Don't Say A Word" sa Michael Douglasom u glavnoj ulozi. Film ce te drzati prikovanu za stolicu do zadnjeg trenutka, pun je napetih i neizvesnih situacija.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film koji ja mislim da je najbolji je film "Seven"................neprevazidjen je

_________________


Love don't let me go
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Half Light(polu svijetlo) Demi Moor
Purpurne rijeke 1,2 Jean Reno
Kletva
Signs(Znaci) Mel Gibson Joaquin Phoenix
Motmanova prorocanstva Ricard Gir
Iz Pakla Dzoni Dep
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ComiX je napisao/la sledeće:
Moj predlog dobrog psiho trilera ti je film "Don't Say A Word" sa Michael Douglasom u glavnoj ulozi. Film ce te drzati prikovanu za stolicu do zadnjeg trenutka, pun je napetih i neizvesnih situacija.

Uuuuu...Ovo je bas extra film.Neverovatno je napet i pun iznenadjujucih situacija.Obavezno ga odgledajte.

_________________
Master
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice "Don't say a word" mogu ga zaista svima preporuciti. Gluma je zaista vrhunska pocevsi od Majkla Daglasa i Sona Bina pa do Britani Marfi I Famke Jansen. Obavezno pogledati.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Ned Feb 10, 2008 6:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas i onaj "secret window" sa Deepom
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Doktor za snove" me je odusevio (malo je horor) i "Identitet" , ali ga nisam bas 100% skapirala...

_________________
SlatkaMala
 
paosmarsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 12
Mesto: VojvodinA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj Pregovarač sa L. Jacksonom i Spaceyem.

_________________
Budimo realni, zahtevajmo nemoguce!
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... What Lies Beneath sa Harrison Fordom i Michelle Pfeiffer (http://www.imdb.com/title/tt0161081/)
... zatim tu je i se7en sa Brad Pittom i Morgan Freemanom (http://www.imdb.com/title/tt0114369/)
... The Game sa Michael Douglasom i Sean Pennom (http://www.imdb.com/title/tt0119174/)
... Wild Things sa Neve Campbell, Mat Dillonom, Denise Richards (http://www.imdb.com/title/tt0120890/)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> (psihološki) trileri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon