www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tepanje
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 26, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje trenuci za igru, kada najcesce tepam svojoj curici, tako da dete zna kada koristimo te reci, pa u normalnoj komunikaciji pravilno izgovara svaku rec, a kada se igramo onda tepamo sve u 16... Laughing ( inace, devojcica ima 3 godine )


_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tepao sam bati i sekama i mislim da je to sasvim normalno.Naravno do odredjenog doba,da ne bi detetu to preslo u uvo i posle da samo dete ne bi tako govorilo....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde se pri 'tepanju' misli na tzv. bebeći jezik Wink

Dete uči od vas kako treba reči izgovarati, vi ste mu model, primer, učitelj Wink Može se maziti i tepati u drugom smislu te reči, sa 'dušice', 'pilice', i sl. i da se, pri tom, ne benavimo i time pružimo adekvatan i pravilan primer detetu Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UNAK je napisao/la sledeće:
to je normalno za malu decu da im se tepa negde do 3-4 godine ali posle vec i nije bas slatko



ne slazem se sa ovim.. meni mama i tata i dan danas ponekad tepaju i ne vidim nista lose u tome.. a i ja se nekako osecam extra zasticenom kad mi tepaju.. ne znam sto, ali eto tako je.. Smile
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Ovde se pri 'tepanju' misli na tzv. bebeći jezik Wink

Dete uči od vas kako treba reči izgovarati, vi ste mu model, primer, učitelj Wink Može se maziti i tepati u drugom smislu te reči, sa 'dušice', 'pilice', i sl. i da se, pri tom, ne benavimo i time pružimo adekvatan i pravilan primer detetu Wink


upravo ovo što napisa Annabel Very Happy

ja mom klincu i sad sa tri godine tepam ali u smislu da ga zovem "dušice, "pilence", "mili moj", "ljubavi"... itd.. ali to je sve, znači bez kako kažete "kreveljenja" i slično Wink

_________________
~Duo de la muerte~
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom mišljenju tepanje treba izbjegavati koliko god nama to slatko i milo bilo..jer djeca naš govor kopiraju tako da će i oni govoriti tako...zato je bolje govoriti pravilno kako bi djetetu lakše pomogli da savlada govor i da govori što pravilnije...grozno mi je vidjeti da dijete od svojih 5-6 godina govori kao da su mu dvije..i to ne zato što ne može drugačije nego zato što su ga roditelji tako naučili i zato što oni tako razgovaraju sa njim..mislim da je to pretjerivanje

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 12:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam za vas ali obozavam malu djecu i imam malu sestru kojoj tepam..i koja uziva u tome Very Happy

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Tepanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon