www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kriminalisticke serije
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Kriminalisticke serije Na vrh strane Na dno strane

Da li gledate kriminalisticke serije i koje su vase omiljene? Kad god stignem, ja ih pogledam, trenutno ima na RTS1 "Red i zakon"...Volela sam gledati "Poroci Majamija", "Odeljenje za ubistva" a serija "Mesto zlocina" je jos najbolja...da li ste pratili i da li se secate jos neke?


_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja pratim kad mogu Red i Zakon,stvarno mi se svidja,inace volim da gledam kriminalisticke serije!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim pratiti CSI New York...omiljena...odlična...baš idu novi nastavci i ne propuštam niti jedan...!

_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja trenutno pratim CSI- Miami - New York - Las Vegas. Kaklinac sam se palio na poroke Majamija hehe

_________________
E da mi je, da mi je
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CSI mi je definitivno omiljena serija

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CSI Smile Bas sam sad trazio gde je tema i iskreno uplasio sam se da sam jedini koji voli te serije Smile Kao klinac sam gledao Odeljenje za ubistva i od tad sam lud za takvim serijama (takvim i onima kao sto je Nikita Very Happy)
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja inace jako volim taj tip serija ali i filmova...kada sam zavrsila srednju htjela sam upisati kriminalistiku/odsjek forenzika/ ali mi moji nisu dali jer je to "muski" posao Smile Sad

Svaku seriju , film , knjigu ma bilo šta vezano za kriminalistiku pratim....trenutno sada pratim CSI Mjesto zlocina koja je po meni najjaca i najbolja serija tog tipa...gledala sam i Red i Odjel , Poroci Majamija, Monk , Odjeljenje za specijalne slucajeve , Hercule Poirot , Ubistvo u Midsomeriju , ma ima ih hehe

Odnedavno je na TV Nova pocelo emitiranje serije forenzicari i to pratim mada se ta serija vrti na Discaveriju...

Ali sad kad spominjemo ove serije meni je još uvijek ostala jako dobro u sjecanju serija prije nekih 15 godina Na Tajnom Zadatku i pjesma I need a Hero hehehe...kako dobra serija Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, zbog toga sto je svaka serija prica za sebe, pa nisam vezana da moram strikno na vreme da budem ispred tv.
Na prvom mestu mi je Mesto zlocina, pa zatim Istrazitelji iz Majamija.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam kod kuce ne propustam Mesto zlocina,a cim se zavrsi prelazim na Istrazitelje iz Majamija,a kad ustanem i doruckujem tu su Vojni istrazivaci..Jedino me nervira sto stalno repriziraju,pa svaku epizodu Mesta zlocina znam napamet...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutačno od kriminalističkih gledam CSIMajami a prije sam voljela Red i Zakon, Odjel za umorstva (Odeljenje za ubistva).
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prati i CSI NY i CSI Miami i CSI Las Vegas i ne mogu da se odlucim koje je bolja
 
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolkje su mi,...
Crossing Jordan, John Doe i Law and order(special unites)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Kriminalisticke serije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon