www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelite nekog svakog trena........
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo to sada živim.Posle godinu i po,nedostaje mi svaki tren.


_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svoju devojku... upravo sada mi se mnogo prizelela.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakom trenu, u svako vreme, zelim da je on tu kraj mene..

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clanove da obrate paznju malo i na prvi post, a ne samo na naslov teme i tri tackice. Tema je da li imate taj osecaj da zelite nekoga svakog trena, a ne koga zelite!!! Postovi koji su se svodili na odgovor "zelim nju, njega, osobu iznad...." su obrisani.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 27, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne baš svaki put da želim nekoga, al u večini slučajeva želim da ima neko kraj mene, neko sa kim bi se mazio, neko sa kim bi zagrljen gledo tv, lego na savanje, budio se ujutro

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,skroz ga želim pored sebe,često mi se to dešava

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Daca937
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Dec 2007
Poruke: 12
Mesto: Blok 37

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da imam takav osecaj....ali to je nemoguce... Sad Crying or Very sad
 
Cobetino
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 04 Dec 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cesto zelim jednu osobu kraj sebe...ali mi se ta zelja nikad ne ostvari... Crying or Very sad Sad
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekada ne izgleda tako... ali je zaista svake sekunda zelim i nedosta je mi...
cak i kada nas deli samo 15cm zida... kao da cujem njene otkucaje srca i zelim da naslonim glavu na njene grudi da bi ih bolje cuo Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim te zato što si mi potreban, nego si mi potreban zato što te volim...


Nedostaje mi i danju kad sam budna, i noću kada spavam... Iako nismo fizički jedno kraj drugog, misli su nam uvek na istom mestu... Nedostaje mi njegov smeh, naše šale, zajednička lupetanja koje samo mi razumemo... No, ako Bog da, uskoro ćemo ponovo biti jedno drugom u zagrljaju Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno

zelim vec dosta dugo Wink Embarassed
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stalno zelim moju slatku princezu pored mene... Crying or Very sad
...ali bicemo zajedno za otprilike 3 mjesca... Laughing

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zelite nekog svakog trena........ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon