www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta vam je bolje? Knjiga ili film?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: 3 Na vrh strane Na dno strane

kako kad ,nekad mi je draza knjiga nekad film.

 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, mnogo mi je draza knjiga....

Uvijek u svojoj glavi zamislim likove, pejzaze, dogadjaje..I onda kada pogledam film, on mi doslovno "ubije mastu".. Nikada se ne mogu obraditi sve scene.... Posebno kada je nesto tako dobro opisano u knjizi, da imas osjecaj da je taj predmet ili osoba pored tebe....

Film mi samo unisti dozivljaj.....

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da čitam samo što mi je interesantno. Pre bi pogledao film, nego čitao knjigu Mr. Green Ovako saznaš sve za 2 sata. Mr. Green

_________________

 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi koje su knjige i filmovi u pitanju. ja iskreno ne volim da citam mnogo knjige. volim da gledam filmove ali nikad se ne moze filmski prikazati sadrzaj jedne bogate knjige

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

po meni kao ljubitelju filmova, kao mladom volim da pogledam dobar film, ali više bih voleo da procitam dobru knjigu mada za nju nemam dovoljno vremena posto sam zaposlen po 16 casova dnevno, ali danas je sve manje dobrih filmova.
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje je prvo procitati knjigu pa onda pogledati film! po meni je bolja knjiga, ima vise detalja, a uz to u filmu se cesto dodaju neki bezveze detalji kojih nema u knjizi
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MISS_J je napisao/la sledeće:
U 99% slucajeva bolja mi je knjiga...Mnogo puta sam se razocarala u filmove snimljene po knjizi... Rolling Eyes
I uvek prvo citam knjigu,pa onda odgledam film... Exclamation


definitivno bi se slozila stobom!
uvek je knjiga bolja...jer tad pustis masti na volju...a i detaljnija je........
 
Floydfan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2007
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad jedno a ponekad drugo...

Npr-Gordost i Predrasude,film sjajan a knjiga nishta narochito(dosadna namrtvo)
Onda,The Remains Of The Day-jedan od najboljih filmova 90-ih makar za mene,shteta shto ne dobi oskara,ipak,dobila ga je Shindlerova Lista tada,a knjiga opet nishta narochito.

A ipak,recimo,Zlochin i kazna i Ime ruzhe su bile totalno ruinirane filmovima(narochito vazhi za ovo drugo djelo),onda,LOTR je ipak bolja knjiga...generalno,knjige su bolje,ali ima i primjera gdje je film nadmashio.

_________________
You are young and life is long and there is time to kill today
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generalno mi je knjiga draza i nesto pretjerano ne volem ekranizaciju...obicno stvari budu drugacije u odnosu na to kako ja to zamislim... Twisted Evil

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
blesav_bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 87

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 29
Mesto: Memphis

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vise volim knjige.npr Memoari jedne gejse pa Poruka u boci isl.
ne kazem dobri su to i filmovi ali knjiga je knjiga...

_________________
smiky
 
sara65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 50

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjecam se da nijesam mogla zaspati poslije filma 'Bijele noci'... Toliko sam razocarana bila, mozda sam cak i plakala. Unistili su mi citav jedan dozivljaj..uzas! Od tada ne gledam filmove radjene po knjigama.

Znaci knjiga Wink

_________________
...ponekad cujem da je svijet pozornica ida svako dobija po zasluzi...
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 07, 2007 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga naravno.Svako je dozivljava na svoj nacin...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Šta vam je bolje? Knjiga ili film? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon