www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pun mesec je...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je pun mjesec bed jedino za lopove, jer ih svi vide ako je mjesečina jaka, a i za ljude sa slabim živcima, za ljude koje je lako uplašiti, meni je pun mjesec prekrasna pojava i volim ga gledati u večernjim šetnjama s meni najdražim osobama


_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Miss_Ema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 16, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mee svaki put kad je pun mesec boli glava.I tu noc ne mogu da spavam.A glava me nikad ne boli sem kad je pun mesec.I to obavezno tri dana.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

silver_rain je napisao/la sledeće:
mislim da je pun mjesec bed jedino za lopove, jer ih svi vide ako je mjesečina jaka, a i za ljude sa slabim živcima, za ljude koje je lako uplašiti, meni je pun mjesec prekrasna pojava i volim ga gledati u večernjim šetnjama s meni najdražim osobama



potpisujem owo Very Happy

_________________

~ Banetova Žena ~
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za vreme punog meseca, sam "zaklao jednu devojku" Embarassed

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupost. Jeste samo lipo ga vidit kad je pun i kad ima toliko osvjetljenje. Ništa se ne zbiva drugo Very Happy
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.... pun mesec. sve mislim da ljudi mnogo gledaju filmove u kojima se pojavljuju ljudi koji se za pun mesec pretvore u betmena ili vukodlaka i slicno. i mislim da su ljudi pod tim utiscima i da misle da im se desavaju cudesne stvari, to je zapravo utisak tih filmova. sve mislim da zato ljudi na pun mesec malo preuvelicaju stvari i misle da se cuda dogadjaju. ja u to ne verujem.

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam,ja sam to povezala sa uticajem meseca na vodu(plima)
Mozda to ima veze i sa nasom krvi,pa postajemo hiperaktivni Rolling Eyes Mr. Green
Uglavnom,obozavam pun mesec,mogla bih satima da ga gledam...

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slažem se sa gore navedenim da je mesec prelepa pojava prilikom večernjih šetnji i to je sve...
zaista nemam nikakvih problema, i sa spavanjem ni sa glavom... i sl.

_________________
~Duo de la muerte~
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osim da se onda neprestalno smejem i da imam ludacki pogled kako drugi kazu neeee Laughing Laughing Laughing

_________________
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pun Mjesec je u kalendaru označen sa svijetlim krugom i njegova je snaga najjača. Izaziva psihičku nestabilnost, pojačanu emotivnost i nesanicu kod osoba koje su i inače tome sklone. Možete imati problema sa srcem, glavobolje, poteškoće s cirkulacijom. Možete se svađati ili doživjeti nezgode radi vlastite nepažnje ili naglosti. Žene i bolesne osobe osjećaju Pun Mjesec jače od muškaraca.


www.astrovip.com
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušala sam da su mnoge promene u nama, na nama i oko nas u nekoj vezi sa mesečevim menama, ali da kulminaciju dobijaju u vreme punog meseca.

Čak se i neke paranormalne pojave vezuju za period punog meseca.
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad sam pospan, 30 punih mjeseca me neće spriječiti da zaspem svojim tvrdim snom Very Happy

Ili mozda hoce Very Happy

Hehe, da ne offtopicarim.

Mislim da to nema nikakve veze. Ja dosad nikad nista nisam osjetio u vrijeme punog mjeseca.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Pun mesec je... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon