www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Higijena unutar automobila
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Higijena unutar automobila Na vrh strane Na dno strane

Da li vodite racuna o svom autu,da li vam je svejedno da li imate presvlake odredjene boje/dizajna ili sasvim obicne,smeta li vam kada neko pusi u kolima,stavljate li osvezivace...

Danas sam se vozio kolima jednog komsije ciji je auto bio sve samo ne auto-prljav,raspadnut,presvlake tako reci nisu ni postojale,smrdelo je na duvanski dim...bas mi se smucilo...kakva su vasa iskustva i kako odrzavate svoje ljubimce???


 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 30, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki put kada ga perem,obavezno ga i usisam,patosnice operem posebno.
Mazem kontrolnu tablu sprejom-najvise volim od zelene jabuke,pa i jelkicu imam istog mirisa. Kozu mazem kremom ,to mozda jednom mesecno,a sto se tice cigara,ja ne pusim i nedam nikome da pusi,dok matori pusi kao turcin,pa onda kad jos otvori prozore sav pepeo se raspe po celom autu,,,,,joj kako me to nervira.

_________________
nedd1ch
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa onda kad jos otvori prozore sav pepeo se raspe po celom autu,,,,,joj kako me to nervira.

Da...o tome ja pricam...i mene to isto nervira samo sto ljudi koji puse u kolima to ne shvataju,jeste da sam i ja pusac,ali u kolima ne volim da zapalim
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

miskopisko je napisao/la sledeće:
Citat:
pa onda kad jos otvori prozore sav pepeo se raspe po celom autu,,,,,joj kako me to nervira.

Da...o tome ja pricam...i mene to isto nervira samo sto ljudi koji puse u kolima to ne shvataju,jeste da sam i ja pusac,ali u kolima ne volim da zapalim


JA obozavam da pusim u kolima. Nema mi boljeg filinga nego u dobrim kolima cigara. U svojim kolima odrzavam cistocu ali dopustam da se pusi unutra. Auto se prlja pa se prlja. Pa necu valjda i posebne papuce da drzim u kolima da se preobuvam svaki put kad ulazim? Mislim da je ok da se auto odrzava cistim al ne treba preterivati....
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mislim da je ok da se auto odrzava cistim al ne treba preterivati....

Tu si upravu...ali kad neko prlja nove presvlake koje su tek stavljene i opusteno trese pepeo...e to me zivcira
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise sto mrzim je kada je auto cist spolja a prljav unutra.Zato mnogo vodim racuna o tome.Iako jos nemam polozeno,odrzavam caletov auto

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
nedeljkoL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima malo više posla ali jbg.Svakog proleća vadim sedišta i tepih ispod perem.Nemožete verovati koliko prašine i koječega ima u njemu.A posle pranja kao da sediš na livadi punoj ljubičica a ne u autu.A ostala higijena je standardna
 
arni12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 11, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auto uvek mora biti cist iznutra , spolja i nije toliko vazno ali bas netrba da bude prljav kao da je pre pet minuta izasao iz stale
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi ja na to gledam kao na kucu, ukoliko je higijena bitna u kuci onda je bitna i u kolima...Tu su opet zene nekako u prednosti one malo vise vode racuna o cistoci u kolima (bar one koje ja znam) a muskarci se isto ponasaju kao i u kuci (svaka cast izuzetcima)..

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno svaki put kad perem auto, nakon toga usisavam cijeli auto iznutra(siceve,podove...), brisem cijelu armaturu,vrata....sve glatke povrsine...ne stavljam nikakve mirise(to me ubija spocetka), ne stavljam presvlake, nedam da pusenje u autu(cigare).....itd
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 38

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i ja volim da u automobilu bude sve cisto, uredno, da mirise na sveze ali nisam perfekcionista.
Naravno, nikako ne volim pusenje u kolima jer je zbog toga neprijatan boravak u autu + ostavlja taj uzasni miris...Ne volim ni kad neko jede u kolima ali ajde...to moze nekako da prodje...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u moj auto kad ga ja budem kupio jos ako bude porse ima da uvedem pravila ko Nikola u Mi nismo Andjeli sto je uveo pravila za njegovu Ajkulu,.... 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Higijena unutar automobila Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon