www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Far Cry
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Far Cry Na vrh strane Na dno strane

Far Cry



  • Oficijelni Web Site Igre: Far Cry
  • Izdavac: Ubi Soft
  • Razvojni Tim: Crytek Studios
  • Tip Media I Velicina: DVD (1)
  • Zanr: FPS
  • Datum Izlaska: 23-Mar-2004
  • MultiPlayer: Da


Far Cry je shoter sa odlicnom grafikom,detaljima,lepom pricom,i mozete se lako uzeveti u pricu na ostrvu[kao da ste u nekom filmu] ,i uz to za danasnje vreme nije mnogo zahtevna,ako ste vi igrali ovu igru dali mislite isto sto i ja?Da li je i na vas Far Cry ostavio utisak???


 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 01, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Re: Far Cry Na vrh strane Na dno strane

O da naravno Far Cry je odlicna igra super je Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 6:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fry Cry-pa i nije mi se svideo ,grafika jeste odlicna al mislim da su zas*ali igricu ubacivanjemonih mutanata kasnije (da su bar srazmerno tome ubacili i nova oruzija kojima mozes adekvatno da ih ubijes pa ajd) tako da me je igra jako odusevila do pola a onda jako razocarala tako da mi jee ukupna ocena 5 od 10...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
metrocop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Maj 2006
Poruke: 49

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Re: Far Cry Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Far Cry je shoter sa odlicnom grafikom,detaljima,lepom pricom,i mozete se lako uzeveti u pricu na ostrvu[kao da ste u nekom filmu] ,i uz to za danasnje vreme nije mnogo zahtevna,ako ste vi igrali ovu igru dali mislite isto sto i ja?Da li je i na vas Far Cry ostavio utisak???


Ako tebi owa igra nije zahtevna onda sam ja n00b najgori...Sta mislish koje igre se koriste za testiranje grafichkih kartica....pogadjas Far Cry,FEAR i Pray u najvecim sluchajevima....Igra je dosta zahtevna...ali nece vam biti problem jedni ako imate 1g rama, GeForce 7600gt i 2500+...onda ste mirni....ali retko ko ima takvu mashinu...bar ja tako mislim

_________________
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samje tada sa athlon 2500+,512mb ram-a i Geforce fx 5200 terao u high detaljima na 1152x864!!!
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igra je onako, nije me bas odusevila... sto kaze rizmal zas*ali su je sa mutantima... ja mislim da je igra zahtevna jer ja sam je igrao jedva bez seckanja sa 512ram, sempron 2800+ i radeon 9600...
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igra ima super grafiku i radnju al mi je tako glupo sto u igri sudjeluju cudovista ili sta god da jesu oni mutanti . to je upropastilo cijelu igru
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista je cudno da ima ljudi kojima se ne dopada Far Cry Confused Ovo je zaista retkost...
Far Cry je igra koja je obelezila 2004. godinu (kada su igre u pitanju).Pojava mocnog Crytek-ovog engine-a je bukvalno prekretnica u gaming industriji i dan-danas ima igara koje graficki (vizuelno) ne mogu da se porede sa ovom, skoro 3 godine starom, igrom.Prica jeste Si-Fi i ima mutanata ali ja mislim da se oni lepo uklapaju u nju i u celokupan ambijent u igri.Zahtevnost jeste velika, mada sa nekom prosecnom konfiguracijom igra moze super da radi, doduse na slabijim detaljima (cak i tada igra izgleda super).

Killaz je napisao/la sledeće:
Ja samje tada sa athlon 2500+,512mb ram-a i Geforce fx 5200 terao u high detaljima na 1152x864!!!

Sa ovim ne mogu nikako da se slozim jer je ovako nesto ne moguce.Sa ovom konfiguracijom igra moze da se pokrene na minimalnim detaljima (eventualno da se neka podesavanja malo "podignu").

_________________
Master
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam je pokrenuo sa tom konfiguracijom na 1152x864 u high detaljima,samo sam lighting [osvetljenje] drzao na low [ostalo sve high] i normalno je radila Rolling Eyes

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Ja sam je pokrenuo sa tom konfiguracijom na 1152x864 u high detaljima,samo sam lighting [osvetljenje] drzao na low [ostalo sve high] i normalno je radila Rolling Eyes

Mozda...ali ipak mi sve to deluje nemoguce... Confused

_________________
Master
 
Mr.Stefan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicna igra,u kojoj su se najbolje pokazali kvaliteti direct x 9.Sve je super dok se ne pojavljuju cudovista.Umesto da su iskoristili prelepe pejzaze do kraja,oni radnju prebacuju u pecine i mracne sume,sto je igru malo unazadilo.Ne znam da li znate,ali u septembru se ocekuje nastavak Far Cry-a-Crysis
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr.Stefan je napisao/la sledeće:
Odlicna igra,u kojoj su se najbolje pokazali kvaliteti direct x 9.Sve je super dok se ne pojavljuju cudovista.Umesto da su iskoristili prelepe pejzaze do kraja,oni radnju prebacuju u pecine i mracne sume,sto je igru malo unazadilo.Ne znam da li znate,ali u septembru se ocekuje nastavak Far Cry-a-Crysis


A kakav je taj nastavak.
Imas li kakvih informacija o njemu koji screenshot ili tak nesto neki link mozda Wink Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Far Cry Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon