www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarska - raj za plitke novčanike
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Bugarska - raj za plitke novčanike Na vrh strane Na dno strane

Poslednjih godina Bugarska je postala popularna... kao da je tek sada nikla u našoj blizini. Da li je to samo zbog cena (ipak da se ne lažemo, to je danas najpovoljnije letovanje) ili zbog prirodnih lepota Bugarske? Podelite sa nama gde ste bili, kakav je bio smeštaj, da li ste se opredili za hotel ili privatnu sobu, sa koliko para se možemo odlično provesti, na kakav ste prijem naišli....

Prenesite ovde sve vaše utiske vezane za Bugarsku, a nama će biti lakše da stvorimo svoju sliku o zemlji u komšiluku Wink



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila u Bugarskoj (u Suncevom Bregu) 2002., kad je krenulo bas sa masovnim ponudama za njihovo primorje. Iz prica ostalih, cula sam da se dosta izmenilo od tad. Cak ni cene nisu kao sto su tad bile. Tada smo za 1 marku mogli u toku Happy Houra dobiti 2 tekile...slicne cene i sa ostalim picem. Sad mi se cini da je skuplje. Secam se da smo rucali u restoranu rakove i ajkulu za cenu manju nego sto smo dan pre toga potrosili u Meku.

No, posto su se stvari ipak izmenile, necu pricati o cenama, nego onome sto je ostalo isto.

Bez uvrede, ali njihovo primorje nije nikakva prirodna lepota koja obara sa nogu. Takodje deo dok se ne dodje do primorja je uzasan. Plaza u Suncevom Bregu je pescana i siroka, ali more mi se nije svidelo ni malo. Nije uopste imalo plavo-zelenu boju mora. A osecaj je kao da se kupate u Dunavu. Takodje u okolini nema mnogo cega vrednog paznje, osim Nesebara. Ipak, u Bugarsku se ide da se dobro provede za male pare (bar je to moj razlog putovanja bio).

Zabava u svakom slucaju dobija najvisu ocenu od svega ostalog. Ogroman izbor diskoteka (za devojke je tad bio gotovo svuda besplatan ulaz). Jos ako vas "uhvati" Happy Hour, opusteno se moglo piti za smesne pare. U toku dana u kaficima na plazi atmosfera se pretvori u zurku na otvorenom, svi djuskaju....
Mi smo opusteno i bez problema ulazili u druge hotele koji su imali fenomenalno uradjene bazene i niko nas nije dirao. Pogotovo ako jos narucimo pice u njihovom baru.

Suncev Breg je kompleks hotela, diskoteka i kafica - posvecen iskljucivo turizmu. Odmah pored njega nalazi se Nesebar (voze gradski autobusi i vozici do ponoci, a i peske je lepa setnja). On je za smestaj nesto povoljniji jer se u njemu pretezno izdaje privatan spestaj. Sastoji se od starog i novog dela grada. U starom delu ima dosta prodavnica, tezgi, brze hrane su na svakom koraku. Takodje ima mnogo starih crkvica, muzeja itd. U svakom slucaju treba videti. Sto se novog dela tice, kad sam ja bila nije bio skroz izgradjen, bilo je dosta smeca i djubreta na sve strane...nije bas moje omiljeno mesto u svakom slucaju.

Lose strane...Nervirali su me njihove menjacnice sa kojima nikad nisam znala na cemu sam. Na tabli ispred pise jedan kurs, unutra dobijam nesto sasvim deseto.
Zatim Bugari koji i nisu bas ljubazni. Da ne gresim dusu, bilo je stvarno ok ljudi u hotelu, restoranima, prodavnicama...ljubazni do neba...kad cuju da smo iz Srbije pevaju nam Cecu (kao da cela SR ludi za njom)...ali bilo je i par njih koji skoro pa da nas nisu oterali u onu stvar jer smo trazili neke sasvim normalne stvari (koje su izmedju ostalog njihov posao!).
Taxisti su bili mnogo bezobrazni. Za cenu se dogovaralo pre ulaska u vozilo, a za nocnu voznju od Nesebara do Suncevog Brega umeli su da traze vise nego sto smo mi potrosili za ceo dan tamo ne stedeci ni malo.
Takodje nikako se nisam navikla na njihovo mahanje glavom, gore - dole za "ne" i levo-desno za "da".

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Penelopi26
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno nikada ne bih otisla u bugarsku iz jednog prostog razloga sto ja na letovanje ne idem da bih jela vec da se odmorim i uzivam u moru i svim letnjim radostima na plazi...bugarsko more je nikakvo, smestaj grozan, socijalana...i mislim da za iste pare mozad malo vise moze odlicno da se proved u nekom osrednjem turskom letovalistu
 
Stojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u suncevom bregu je dobar nocni zivot
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 15, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam 2 god.
Prvu god kad sam isao potrosili smo mnooooooogoooo.
Sta god sam rekao...Moze!
Mnogo jeftino
I bilo je mesta..
Dok kad sam dosao u 2 god onda NIJE bilo mesta u od Nesebara,Z.Pjasci.Primorsko...
I vratili smo se istog dana za Srb...
A ovde god Grcka...
To je bilo pre 2.3 god.... Confused Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesebar

Na zivopisnom poluostrvu, 35 km severno od luckog grada Burgasa, nalazi se Nesebar, grad koji se sastoji iz novog i starog dela, vezanih uskom prevlakom.





Stari deo grada je sigurno svetski najpoznatiji deo Bugarske. Veliki broj kulturno-istorijskih spomenika i atraktivna arhitektura uvrstili su ovaj grad u svetsku kulturnu bastinu, pa je Stari Nesebar 1981. godine proglasen za grad-muzej i kao takav stavljen pod zastitu UNESCO-a. U oba dela grada bezbroj je mesta koja nude zabavu i odlikuju se izuzetnom ugostiteljskom ponudom. Kulturne manifestacije daju Nesebru poseban pecat i svrstavaju ga u evropske kulturne metropole!





NajveCe bugarsko letovaliste, Suncev Breg, nalazi se uz sam grad Nesebar. Ovaj reprezentativni hotelski kompleks je nastao pre nesto vise od cetri decenije. Izgradjen je u zaledju preko 6 km duge pescane plaze.



Cini ga veliki broj hotela i razlicitih vanpansionskih sadrzaja, okruzenih izuzetno sredjenim zelenim povrsinama.



Danas se ovde odmara armija od oko milion turista godisnje, iz svih krajeva sveta. U brojnim restoranima, klubovima, diskotekama, akvaparku i sportskim terenima gostima se nudi kvalitetna razonoda i rekreacija.

U aquapark je po citavom gradu u Nesebaru organizovana autobuska linija tj u stvari minikombi Very Happy koji pokupi ljude koji bi isli u aquapark i bespaltno ih odvozi dotle, a kasnije i vraca ih nazad Smile







Za decu mali tobogani:



i po meni najbolja stvar u aquqparku, sank u vodi Razz


_________________
 
johanna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 4:31 pm    Naslov poruke: Hotel SunSet Suncev Breg-Bugarska Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav!!!!
Da li je neko boravio u ovom hotelu i kakva iskustva ima sa istim???
Smestaj,hrana....
Question Question Question Question
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kojemu hotelu? Confused
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostao naziv hotela u naslovu poruke Very Happy Arrow Hotel SunSet Suncev Breg-Bugarska

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 11, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam ja u "Arsenal" i extra je

_________________
 
MTodorovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 20
Mesto: BG - Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Crno more Bugarska Na vrh strane Na dno strane

Ukoliko se odlučite da godišnji odmor provedete na Crnom moru u Bugarskoj donećete pravu

odluku. Cene su najpristupačnije u regionu, a to znači, ukusnija hrana, više atrakcije,

luksuza i uživancije. Bugarska se u poslednjih par godina totalno promenila u

ugostiteljskom smislu reči, pa stari turisti prosto ne mogu da je prepoznaju.

POMORIE JE JEDNO OD NAJLEPŠIH LETOVALIŠTA NA CRNOM MORU U BUGARSKOJ...

Evo par fotografija sa Pomorija,









Ukoliko jos neko ima neku fotku sa POMORIJA neka je postavi


edit by skorpijica: linkovi uklonjeni

_________________
[Potpis uklonjen]
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam u nesebar 2004 i 2005, odlicno mi je bilo oba puta, i smestaj nije bio los a nije bio ni skup, ja sam oba puta placao 10e smestaj, naravno nisam imao klimu, plaze su lepe pescane ali su mnogo prljave, naravno jer to su ipak bugari! Bugari su odvratni sto se tice gostoprimsta, a dok se kupate u moru uopste nemate osecaj slane vode, vise podseca na jezero!
jedino sta je dobro tamo je to sto ima dosta srba pa mozete lako da nadjete drustvo za pijanku, i to sto im je super nocni zivot! sve ostalo je NULA! bugari su maximalno neljubazan narod! tako da vam ne preporucujem bugarsku za letovanje, bolje je za slicne pare da izaberete neko grcko ostrvo, recimo Skiaothos je prelep i ima odlican nocni zivot... poz...

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Bugarska - raj za plitke novčanike Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon