www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Transformers!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Transformers! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovom filmu,ja licno mislim da ce biti extra!

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo bi da bude dobar, sto se tice animacije. Secate li se onih klipova sa automobilima-transformersima koji igraju? Cini mi se da je bio i "Yugo" medju njima.

Nego, koliko se secam, bio je i pre jedan film o transformersima, ali ga nisam gledao do kraja jer je bio jaaaaaako razvucen i dosadan. Very Happy

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Transformers



Reziser: Michael Bay

Scenario: Roberto Orci, Alex Kurtzman...

Zanr: Akcija / Avantura / SF / Triler

Premijera: 3 Juli 2007 (USA)

Vreme trajanja fima: 2.35h

Uloge: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor, Anthony Anderson, Jon Voight, John Turturro ...

Oficijalni sajt: Transformers

__________________________________________

Odrastao sam na tim crtanim filmovima.
Konacno su i fim snimili.
Film je.... malo reci extra.... mozda i zbog te nostalgije.
Snimak je bio bioskopski..... sto mi je umanjilo ugodjaj.
Jedva cekam da stigne u bioskop pa da ga pogledam kako treba.
Uf..... jedva cekam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam ga, nisam se bas odusevila...kao neko ko je odrastao na crtacu, ocekivala sam vise...ali dobro...nije da sam bas razocarana...vredi pogledati u svakom slucaju Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
vilinlord
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 15 Sep 2007
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
gledala sam ga, nisam se bas odusevila...kao neko ko je odrastao na crtacu, ocekivala sam vise...ali dobro...nije da sam bas razocarana...vredi pogledati u svakom slucaju Wink


potpuno se slazem drzi paznju, ali sam ocekivao mnogo mnogo vise
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prosle je dugo vremena kad sam ga gledao u kinu ali moram da kazem da mi se pravo svidio film....Dobro su uradjeni efekti, ima i dosta smijesnih scena sto je po meni dodatno poboljsalo film.

Izbor glumaca je takodjer odlican, prije svega Megan Fox koja tumaci glavnu zensku ulogu. Shia takodjer nije lose odradio svoj posao kao i poznati John Voight...

Ko voli film sa dosta dobrih specijalnih efekata, dosta smijesnih scena, jurnjave autima po gradu i zestoke pucnjave, toplo preporucujem da upravo ovaj pogleda. Wink

_________________
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...pa nije los, mislim da se gledat'. Da mi je ispunio sva ocekivanja, i nije...ali opet, vrijedi sjediti 2 i po sata...Mr. Green

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
pendula08
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los
 
tinaneca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 24, 2010 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ekstra je film... samo transformacija je malo komplikovana
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Transformers! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon