www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

On-Line tecajevi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~
::  
Autor Poruka
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 10:21 pm    Naslov poruke: On-Line tecajevi Na vrh strane Na dno strane

da li je netko od vas koristio on-line tecajeve jezika?ako jeste, podijelite svoja iskustva.recite kako to izgleda, kolko je ucinkovito, koje su prednosti, a koje mane.

ja razmisljam o tome da probam s nekim on-line tecajem engleskog ili talijanskog (za usavrsavanje).samo nikako da se odlucim jer mi malo to zvuci bezveze.sto vi mislite?ako netko zna za neki dobar on-line tecaj (u Zagrebu) molim da mi javi.



_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 3:31 am    Naslov poruke: Re: On-Line tecajevi Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:
da li je netko od vas koristio on-line tecajeve jezika?ako jeste, podijelite svoja iskustva.recite kako to izgleda, kolko je ucinkovito, koje su prednosti, a koje mane.

ja razmisljam o tome da probam s nekim on-line tecajem engleskog ili talijanskog (za usavrsavanje).samo nikako da se odlucim jer mi malo to zvuci bezveze.sto vi mislite?ako netko zna za neki dobar on-line tecaj (u Zagrebu) molim da mi javi.


Pa, mane su sto nemas nekog da te ispravi u izgovoru i sto moras da cekas na odgovor ako ti nesto nije jasno. No, sve zavisi kakav je tecaj i kako je uradjen i organizovan.

Velški sam ucio preko jednog takvog sajta, ali mi je bio problem sto nisam imao s kim da pricam/vezbam [a kurseva za "egzoticne" jezike ima... na kamione...].
Sa druge strane, sajt je tako dobro bio organizovan [sa snimcima sa BBC-jeve emisije] da i dan-danas imam odlican izgovor...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

al meni nije jasno kako to uopce ide Neutral kolko sam skuzila postoje neki tecajevi kroz koje sudjelujes direktno u predavanju putem web cam.je l ide to tako il samo imas lekcije i vjezbe koje ti netko ispravi i to je to?

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... ovo sto sam isao su bile samo lekcije. Nije bilo nikog da me proverava.
Na drugom kursu sam skinuo samo nekoliko filmova od po 10-20 minuta.

Ne znam da li postoje uzivo lekcije, ali sve je moguce.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
arsen lupen
>>uncle Max<<
>>uncle Max<<



Godine: 42

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 3586

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molio bi da napisete internet lokaciju-adresu takvih tecajeva... mene bi interesovalo ucenje jednog jezika koji nije bas popularan kod nas... za njega nema:predavaca, recnika, interesenata... mozda je ta internet lokacija koju napisete pravi dragulj za mene...

_________________
 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji li online tecaj italijanskog?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Jezik je produžetak misli, osećaja, znanja ~ -> On-Line tecajevi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon