www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

solarijumi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  

Ili ~ Ili
Solarijum
70%
 70%  [ 55 ]
Krema za samopotamnjivanje
29%
 29%  [ 23 ]
Ukupno glasova : 78

Autor Poruka
kolasinka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razmisliti DOBRO koliko je to zdravo. Rak koze ili ne.... ????

 
tanjicns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice solarijuma,meni je totalno to cool!ipak odrzavam boju i preko zime.Jeste da on steti nasem telu,al ja na primer nemam nikakvih komentara
 
Imp00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je taj solarijum totalna greska
 
sopocanka111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 64
Mesto: Cikago/Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 3:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Solarijumi su totalna greska!!! Razmislite dali bih lepo izgledali sa rakom koze posle odlazenja u solarijum 60 puta godisnje? Mislim da bih se kajali do kraja zivota, a mozda nebiste ni doziveli to vreme!

_________________
HOCU KUUCCIIII
 
branches
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas je kvarcanje skupo,3kn min.plati da uništiš kožu i dobiješ rak
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..idem u solarijum..ne tako cesto..jer sve sto je preterano naravno da je stetno! Dakle,da..al samo ako se postavi razumna granica...a ne ides ko luda i posle si sva res prepecena,da se tako izrazim Mr. Green ..mogu misliti kod takvih devojaka na sta ce liciti koza da pet,sest godina!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
ado82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam-mnogo njih kazu da solarijum nije dobar-ali ja idem vec 4 godine,a do sada nista
uvek lepa boja,a nikakvih drugih problema-posle solarijuma se samo namazati kremom,i uzivaj Laughing
 
majaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Jan 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko se jos ne kvarca? Laughing
 
jacimovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem sedmicno po 15 min u solarijum i mislim da je to ok
 
nikola87bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2005 5:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja idem 2-3 puta nedeljno i bas mi prija,omiljeno mesto za spavanje....jeste stetno ako ides vise od 3 puta nedeljno ili 2 puta dnevno,mozes cak i da igoris.....mozes da ides 2 puta ndeljno dok ne dobije bolju koju zelis,a kasnije jednom nedeljno da je samo odrzavas,ovo ti je mnogo laksi nacin da dobijes boju koji zelis nego da se izlases suncu ili da stvljas kojekakve kreme....
 
jeremija85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 5:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam procitao da oko 60 puta u godinu max. ja idem 4 puta mesecno... i super izgledam
 
andjeo-DE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki dan ne sme se da ide , posto se koza mora da malo odmori, a to preko noci ne moze nego najmanje jedan dan treba preskociti . Ja sam isla za kurs sto se solarijuma tice. Najbolje na pocetku 3 puta nedeljno 10 minuta za pocetak, onda kada dobijes boju svake nedelje jednom da ne izgubis boju. Obavezno telo namazati posto koza posle bude suva to je uzrok za starenje. Godisnje se sme samo 50 puta najvise da ide
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> solarijumi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  sledeća
Strana 4 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon