www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad bi ponovo birali....
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
maslachak
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 461
Mesto: u zelenoj travi na nekoj livadi

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 4:40 pm    Naslov poruke: Kad bi ponovo birali.... Na vrh strane Na dno strane

da li bi izabrali istu zemlju u kojoj ste sad..!? ili bi se mozda uputili u neku drugu.. za koju mislite da bi vam vise pasala.. i u kojoj bi se bolje snasli!?

 
bl-diva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivim od 92 u svajcarskoj, i da mogu da biram, opet bi izabrala nju.

dobro sam se snasla, imam dobar poso, i buducnost u ovoj zemlji.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm,isla bi u drugu zemlju,mada nisam ja birala da dodjem za Izrael,moji su dosli ovamo Rolling Eyes Ali mlada sam ja jos,mogu jos uvek da odem negde Very Happy

_________________
 
maslachak
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 27 Nov 2004
Poruke: 461
Mesto: u zelenoj travi na nekoj livadi

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni ja nisam bas mogla da biram.. caale je bio ovde.. mislim Njujork je fantastican grad.. i da je izabrao bilo koji drugi grad u USA ne bi mogla nigde drugde da zivim.. mentalitet ljudi je komaa.. ali isto tako ne planiram ni da ostanem ovde...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je isti slucaj kao kod vas... moji roditelji se upoznali ovde u Nemackoj, tako da sam i ja ovde rodjen, ali da sam ja imao izbor da biram gde cu da zivim, bi se odlucio za Australiju ili Novi Zeland, jer mi se te zemlje jako dopadaju i zeleo bi da ih jednog dana obidjem.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je majka ovde, tako da sam zbog toga izabrao nemacku.Jel ne znam dali bi uspeo srediti se u drugim zemljama. Kad bi ponovo mogo da biram.....hmmmmmmmm..... nebi poso uopste iz Srbije. Ili bi eventualno izabrao Italiju.
 
LuUuJkA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18

japan.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodjena sam u shvajcarskoj tako da i ja nisam bash birala...da mogu da biram birala bih isto shvajcarsku samo drugo mesto...odnosno zhelela bih da sam rodjena i da zhivim u cirihu...obozhavam taj grad nenormalno a nenormalno mrzim ovo malo mesto gde zhivim od rodjenja...
 
kurpen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 4
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: amerika.. Na vrh strane Na dno strane

mislim da je amerika ipak najbolja odluka.. tamo je zaista sve moguce.. pa cak da i jedan dispot kao bush opet bude izabran za predsednika...
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u Srbiji rodjen i mislim da bi mi puklo srce da moram da je napustim. Ovde nije sjajno i znam da je u drugim zemljama mnogo bolje ali jednostavno suvise volim svoj grad sve ove ljude oko mene da ne bih mogao da se naviknem na neku drugu zemlju.
 
serbian'laddy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 16

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ewo...js sam iz Slovenije,ali bih mnogo voljela da živim u Srbiji.U Beogradu možda=) Jao...to je moj veliki san.Daj bože da se ostvari;)
Ne volim ja baš Sloveniju i slovence ovde.Prema strancima se baš ponašaju....pa tako...uzvišeno New Evil

_________________
Primati je ljepo,davati je uzvišeno***
 
Mackica_SLO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 27
Mesto: Jesenice

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm ko i u vasim slucajevma i kod mene je slicno,roditelji dosli ovamo kao bolji uslovi za zivot i tako smo svi zaglavili u sloveniji ... ma da bi ja voljela i dan danas da sam u kakvoj svajcarskoj ili mozda u americi Rolling Eyes

_________________
*Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe*
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih izabrala Holandiju nikada. Turisticki jedino da.
Vise bih volela da sam u Australiji ili Americi (NYC ili LA,SF i sl.)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kad bi ponovo birali.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon