www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

P.S. I Love You
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 01, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: P.S. I Love You Na vrh strane Na dno strane

Originalni naziv: P.S. I LOVE YOU
U bioskopima od: 2007-12-20
Režija: Richard LaGRAVENESE
Uloge: Hilary SWANK, Gerard BUTLER , Jeffrey Dean MORGAN, Lisa KUDROW, Gina GERSHON, Kathy BATES, Harry CONNICK Jr.
URL: http://psiloveyoumovie.warnerbros.com/




_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 01, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sinopsis:

Na seoskom drumu u Irskoj pre više od deset godina, bila je to ljubav na prvi pogled za Holi, izgubljenu mladu turistkinju (Hilari Svonk), i Gerija, šarmantnog lokalnog momka (Džerard Batler). Holina majka (Keti Bejts), ne odobravajući njihovu vezu, zabrinuta je da je njena svojeglava ćerka suviše mlada za brak. U narednim godinama, nekada neustrašiva Holi postala je nesigurna u sopstveni identitet. Kada se Geri razboli i Holi ostane udovica pred svoj 30. rođendan, njena porodica i najbolje prijateljice (Lisa Kudrou, Đina Geršon) zabrinuti su da ona nikada neće izaći iz svog stana na Menhetnu. Posle nedelja gledanja starih filmova, neočekivano stiže rođendandska poruka od Gerija, obeležavajući početak niza pisama koja od nje traže da ispunjava neobične zahteve. Uz pomoć prijateljica, Holi počinje godinu velikih avantura koje je za nju isplanirao Geri, da bi joj pomogao da otkrije ko je ona bez njega i da je podseti - P.S. Volim te.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako sam razocarana ovim filmom, gluma nikad losija, a i tema je skroz bzv...


cudi me, ipak su to oskarovka i jedan dobar glumac..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa majom .. film je veoma lose bio odradjen i jednostavno .. sta da kazem ..nije me zadovoljio

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> P.S. I Love You Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon