www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Imena...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
tabula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2008
Poruke: 223

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi sin Milan
Drugi Sergej
zensko ime Mia



_________________
MAKE ME STRONG JUST LIKE YOU MAKE ME WEAK............................
 
Maya_Lo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Feb 2008
Poruke: 77
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muska:Mateja,Andrej,Mladen,Ognjen.....
zenska:Anja,Iva,Sandra,Saska,Andjela....
 
ravnicari
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada imam jednog sina i zove se Aleksa

Bude li još dece biće veliki problem jer sin, suprug i ja imamo prelepa imena i treba to nadmašiti ali otprilike

cerka: Mila, Lena ili Draga
sin: Ilija
 
maja-zemun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matija Smile
a voleli bismo da imamo i devojcicu Smile

_________________
Sreca je tu samo ako se mnogo zeli ....
 
kissme_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 82

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ikada bude cerka,bit ce Iman! Smile
 
*The One*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Dec 2008
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile pošto je moj sin Bojan tokom cele trudnoće na ultrazvuku "bio devojčica" bilo je spremljeno ime za njega Tamara Razz

_________________
Uživajte! Ovo su ona dobra stara vremena kojih ćete se kasnije sećati.
 
sanjak0101
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako budem imala sina zvace se Nikola Wink
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 06, 2009 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sin aleksandar,a kćerkica tamara.mada se sin trebao zvati stefan,zato što je rođen na taj dan.ali je ipak dobio ime po svom kumu.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
SAO Krajina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 31, 2009 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zagolicala me tema, nije da nije!!! Mr. Green

Ja imam dva sina Dragana i Marka, a moj dragi tri curice Mariju, Ivanu i Saru.


U avgustu ocekujemo nase prvo djete. Najsladje smo se nasmijali oko imena Simeon!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Mozda i ostane, ko zna!
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volin neka duga i komplicirana imena.

Zato ako bude muško biće :"Ante" ... oduvik san volila to ime ( a i zanimljivo dok sam radila u vrtiću i pomagala tetama, sva muška djeca koja su se zvala "Ante" su bili jednostavno preslatki, nevjerovatno ali istinito)


Za curicu od davnih dana imam ime : "Ana" ... Ovako sam uvik želila da se zoven al *ebiga, lipo, kratko i jednostavno.
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako budem imala curicu bice Emily Very Happy

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene su dva sina za sada i zovu se Haris i Ensar , ako ikada opet budem imala tu cast da donesem jos zivota na ovaj svijet i ako se ja ista budem pitala musko ime...Esmed , Mirza , a zenske..Adelina , Harisa



Kako izabrati najbolje ime za dijete?


Za neke roditelje davanje imane svom novorođenčetu nikako nije lagan zadatak. Neki od njih ne mogu da se odluče tokom cijele trudnoće, dok drugi znaju ime već i prije začeća.
Odakle krenuti kada birate ime za svoje dijete?
Počnite sa istraživanjem. Danas već postoji dosta knjiga i internet stranica sa dječjim imenima. Mnoge od njih ne donose samo popis imena već i njihova značenja, porijeklo. Ispišite imena koja vam se svide. Napišite ime sa prezimenom da vidite “paše li”. Kad se uskladite oko nekoliko imena možete se konsultovati i sa ostatkom porodice i prijateljima.
Mislite na budućnost.
Neka imena su možda slatka za novorođenče, ali mogu biti nezgodna za tinejdžere ili odrasle. Razmišljajte o tome kako će to ime izgledati na poslovnom dopisu ili vizit-karti.
Šta je sa nadimcima?
Uzmite u obzir sve moguće nadimke. Ako vam se neko ime sviđa, ali ne možete da podnesete neki od nadimaka koji je vezan uz to ime, razmislite.
Slijedite svoje srce.
Kada se dijete rodi vidjećete da je i ime stvar osjećaja, a ne logike, te da vaša osjećanja znače puno više od mišljenja ostatka porodice ili prijatelja. Imajte na umu da je, iako može biti korisno i čak zabavno čuti sva ta različita imena, na kraju odluka samo na vama. Izaberite ime koje se vama sviđa i ponosno ga nadjenite svom malenom čedu.




_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Imena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon