www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

vase misljenje o eurosongu uopsteno
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
pametna_plawushica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Mar 2008
Poruke: 5
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj, ja samo znam da chemo se tako lepo izblamirati na owom Eurosongu, prwenstweno zbog toga shto ne umemo nishta da organizujemo kako treba. Ne zhelim ni da pomishljam kako che swe izgledati. A inache, Eurosong je postao takmichenje u tome ko che imati bolji scenski nastup, ko che izgledati kao vechi ludak itd. , a na kwalitet pesama se potpuno zaborawilo, chime sam jako razocharana. Od nekadashnjeg Eurosonga ni E nije ostalo.


_________________
la vida es ritmo... baila!

<3 HAVANA <3

<3 salsa, reggaeton, rumba, son <3
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 31, 2008 9:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, da... Eurosong, to je politican song Cool Samo vidite:

U 2005:
Srbija i Crna Gora dobila 10 poena od Bosnia i Hercegovina, 12 poena od Hrvatska, 10 poena od Macedonija, 10 poena od Slovenija.
Hrvatska dobila 12 poena od Bosnia i Hercegovina, 10 poena od Serbija i Crna Gora, 8 poena od Macedonija i 12 poena od Slovenija.
I tak dale, i tak dale...

U 2006:
Slovenija: 12 poena za Bosnia i Hercegovina, 10 poena za Hrvatska, 6 poena za Macedonija
Hrvatska: 12 poena za Bosnia i Hercegovina, 8 poena za Macedonija.
Serbija: 12 poena za Bosnia i Hercegovina, 10 poena za Hrvatska, 8 poena za Macedonija.
Bosnia i Hercegovina: 12 poena za Hrvatska, 8 poena za Macedonija.
Macedonija: 12 poena za Bosnia, 10 poena za Hrvatska.

Hajde, bre, sta je tamo? Jugovision? Mr. Green

Samo izmisli Rolling Stones na Eurovision. Ili Riblja Corba... Laughing
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 04, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ove godine je bija dobar Eurosong.
Chak je bilo i nekoliko dobrih pjesama..
No samom pobjednichkom pjesmom nisan zadovoljna i mislin da je bilo puno vishe boljih pjesama.
Pobjednichka pjesma triba bit plesna i da brzo ulazi u uvo, a Dimina pisma je cila neka puna neke tuge, ko neka balada.. no eto svak ima svoj ukus Rolling Eyes
Sve u svemu moje mishljenje o´ovogodishnjem Eurosongu jest da je organizacija bila vrhunska, a posebno su mi se svidili oni plesachi na pochetku odnosno otvaranju prve i druge vecheri.. al pobjednichka pjesma mi nije uopshte za Eurosong pa sad nek kazhe ko shta oche.
 
zrinka_18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2008 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije to kao što je nekad bilo. danas svaka "šuša" može doći na eurosong, prije su pjesme vrijedile i pobjednici su postali zvijezde, npr ABBA... danas je to sve izgubilo vrijednost i kvalitetu. tko to vise prati od tolikih natjecanja i talent showova..
 
nsgaghy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 7
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 06, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je sigurno bilo boljih pesama od ruske...

_________________
Nije znao sta ga ocekuje...
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svake godine sve gori i gori i totalno nezanimljiv!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam pratila Evroviziju,meni se ove Godine veoma dopalo......
Very Happy Rusija sto je pobedila Question Exclamation to je ili sto su Srbi fini hteli da daju malo bracama Mr. Green ali mislim da su takodje oni dobili jer kad gledate nikad do sad nisu pobedjivali Evrosong a medu prvima bilo Grcka,Ukraine i Armenija.(steta sto nije Armenija pobedjivala a dobro sta je tu je)Sto se tice Rusije,Jeste da je Balada bila ali meni se oni nisu svidjali Rolling Eyes
 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zrinka_18 je napisao/la sledeće:
nije to kao što je nekad bilo. danas svaka "šuša" može doći na eurosong, prije su pjesme vrijedile i pobjednici su postali zvijezde, npr ABBA... danas je to sve izgubilo vrijednost i kvalitetu. tko to vise prati od tolikih natjecanja i talent showova..


Sta je "šuša"? Ne znam ovu rec, ali imamo u Rumunski jednu ko se zove "šušanea", ko je "bez kvaliteta show". Mr. Green
 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Organizacija je ove godine bila dobra New Spiral (za divno cudo) ali mislim da Dima nije iskreno zasluzio pobedu. Od pesama su mi se najvise dopale Letonija i Norveska, BiH isto nije bila losa Smile

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidila mi se organizacija jako i pisma od bih-a nije bila loša

_________________
 
Cura sa bazena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Jun 2008
Poruke: 96
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 15, 2008 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

``Pokusacu da te poljubim a ti se pravi luuda... Very Happy``

_________________
Pozdrav sa bazena Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> vase misljenje o eurosongu uopsteno Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon