www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 10:26 pm    Naslov poruke: je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji? Na vrh strane Na dno strane

Ovo mi se jaaako cesto desava.Javi mi se neki decko,pita da se smuvam sa njim.Ja ga kulurno(osim naravno ako nije neki idot..ali ovo mi se desava sa ok-tipovima) odbijem jer vec imam decka,kao na primer "Drago mi je sto sam te upoznala.Stvarno si divan decko,ali ja vec imam decka.Naravno,ako hoces uvek mozemo da budemo prijatelji.Nekad kad si slobodan mozemo da izadjemo na pice.Vidimo se" i naravno,on mi se posle toga vise nikad ne javi. Rolling Eyes
Jbt zar je toliko tesko naci jednog prijatelja?Zasto se momci tako ponasaju?<Moj sadasnji decko mi je bio naj.prijatelj,i drago mi je sto mi je decko,ali se pitam da li mi je decko zato sto me voli ili zato sto nece da bude moj prijatelj?Ne znam,ali znam da sada imam jednog prijatelja,koji je samo prijatelj i nista vise.Zar ostali momci ne mogu da budu takvi?


 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu momci da budu ok samo sto ste i vi zene vrlo cudne,ali ne smijemo generalizovati.

ja imam gomilu drugarica ali sve se ponasaju krajnje nezrelo jer nisu sposobne da vole kako treba.

tu nastaju problemi...

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je odbio tvoj predlog jer mozda ne moze da te gleda kao drugaricu vec samo kao devojku s kojom bi da bude

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
mislim da je odbio tvoj predlog jer mozda ne moze da te gleda kao drugaricu vec samo kao devojku s kojom bi da bude


pa ja bih to razumela da smo bili prijatelji..ali tek smo se upoznali. Rolling Eyes Decko mi je ladno prisao i "Pozz lepoj dami.Kako se zoves?" i tako se upoznamo.I onda ce on"E pa lepo.Prelepa si,da li bi se smuvala sa mnom?" Rolling Eyes
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 30, 2008 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, ne verujem da ti je prišao sa komplimentom da bi bili prijatelji. Mr. Green Moj stav je da ako ne može da postoji veza - uvek je moguće prijateljstvo. Ali to nije kod svih.

Dečko je samo tražio devojku za stalnu vezu, ali se osetio povređen sa tom korpom i - nastavio dalje. Doduše, možeš to da shvatiš:
a) kao čin osvete tipa "Neću da joj se obraćam zbog toga" što je shvatljivo i blesavo sa njegove strane. Pogotovo ako je mlađi i u pubertetu (gledam po tvojim godinama)
b) povredila si ga (a šta je drugo moglo da bude? Very Happy)

U svakom slučaju, vidim da još nema dovoljno iskustva sa muvanjem i ne razmišlja u pravcu da možda ti znaš neku koja će mu se svideti.
Trebala si odmah posle korpe da mu pružiš ruku i predstaviš se, da se upoznate. Privremeno bi mu dala nadu, dok on sâm ne uklaviri da ne može da napravi drugačiju vezu sa tobom osim prijateljsku (što je opet dobro).

Sa moje tačke gledišta, meni odgovara da imam lepe drugarice zbog ovog. Cool

No, postoji i ono "sujeverje" da tipovi nikad neće hteti da naprave vezu sa devojkom od koje su dobili korpu ili dve (da ne bi postali papučići). Izgleda da nije čuo ni za to. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm..ali posto se meni cesto ovo desava,mozes li da mi kazes kako da odbijem tipa,a da ga ne povredim.Nemoj da mislis da sam egoista i da smatram da me niko nije vredan.,.jer stvarno nije tako.Ovi momci su veoma lepi,ali ja vec imam decka...ne mogu da budem sa njih 100,samo sa jednim,takva sam osoba.Znam,sve drugarice se zale na mog decka i mole me da ne trosim vise ni jednu sekundu zivota sa njim,on je za mene divan i njega volim...ali ako imam decka,ne znaci da imam dovoljno prijatelja.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoncentrisaću se samo na ovo:

meeee je napisao/la sledeće:
hmm..ali posto se meni cesto ovo desava,mozes li da mi kazes kako da odbijem tipa,a da ga ne povredim.Nemoj da mislis da sam egoista i da smatram da me niko nije vredan.,.jer stvarno nije tako.Ovi momci su veoma lepi,ali ja vec imam decka...ne mogu da budem sa njih 100,samo sa jednim,takva sam osoba.


Rekao sam ti već: trebala si da mu pružiš ruku da se upoznate i to odmah posle korpe.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad jbg..uvek sve upropastim,al hvala ti puno na savetu..znacu za sledeci put Smile
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 3:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako .. muskarci kao muskarci nikada ne mogu da priznaju poraz ako ih neka devojka odbije .. ali verujem da ce taj isti drug doci posle i videti da je pogresio ako je " normalni " muskarac

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... Kako biti drug onoj koju voliš? Tačnije kako biti sa nekim/kom i provoditi vreme u druženju i savetima ako ti se sviđa... to je kontradiktorno. Veza ako postoji ne može se neko staviti na "hold" i nikako postići prijateljstvo... ne mere to tako... ponos je oštar mač!

P.S. Postoji velika razlika između prijateljstva i drugarstva...

_________________
~Duo de la muerte~
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BulatCar je napisao/la sledeće:


P.S. Postoji velika razlika između prijateljstva i drugarstva...


slazem se sa ovim!!!Ja sam od tog decka trazila da mi bude drug/prijatelj,ali mislila sam drug...verovatno je to znao.

nego,sadasnji decko mi je nekada bio najbolji prijatelj..ne samo drug,ne samo prijatelj,vec najbolji prijatelj i takodje je rodjeni brat moga sadasnjeg najboljeg prijatelja...sta ce se desiti ako raskinemo? na pocetku te veze smo se dogovorili da cemo ostati prijatelji,ako nista vise..ali posle svih komentara,nisam tako sigurna... Confused pogotovo ako raskinemo,a jedno od nas dvoje je jos uvek zaljubljeno...momci,pomoc..kako ce reagovati?sta ce se desiti?da li sam pogresila sto sam usla u takvu vezu?(ne zaboravite,stvarno ga volim!!!)
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 01, 2008 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja je želja da se stvari uvek ovako završe kao što kaže ova pesma...
Prijateljski savet... ne razmišljaj šta će biti ako raskinete već: voli kao da ne postoji sutra!!!
Na kraju ljubavi obično neko bude povređen...
"Kad dvoje loši postanu, prijatelji teško ostanu..."

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> je'l ja gresim ili momci ne zele da budu prijatelji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon