www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zivot mladih u dijaspori...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u okolinu pariza ali mogu reci da retko ima neka igranka ili neki pevac.desi se ali svaki 2 mesec.bio neki jedan kafic koji se zvao kod dragice pa se zatvorilo.od onda ni nema neki pametni kafic.sve za starije osobe.otkud znam pariz je propao po nasim stvarima.

 
.Layla.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Mar 2006
Poruke: 12

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 08, 2006 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Briselu mislim da uopste ne postoje nasi kafici ili diskoteke, bar nikad nisam cula. Inace ima par nasih restorana, pa nekad kad ima neki povod onda se organizujemo i napravimo festu bas kao u Jugi. Ali inace ne poznajem nasu omladinu ovde.

Ja sam ranije non-stop izlazila, ovde nema nikakvih zabrana, mozes da radis sta hoces. Letos sam izlazila od srede do ponedeljka. I inace ovde tako radi omladina, bilo mi je cak i cudno, ali tako je. Sestra mi ovde zivi odavno, tako da je meni u pocetku bilo lakse sa njom i njenim drustvom.

Bitno je drustvo, a ja kako sam na fakultetu upoznala sam dosta razlicitih ljudi, uglavnom stranaca jer ovde ima svega osim cistokrvnih Belgijanaca (ali nadju se i oni Smile ) Pogotovo sto ako hoces non-stop provod onda se druzim sa strancima, studentima koji su iz Italije, Nemacke, Spanije, Finske.. Tako da su ovde samo 1 god. na fak. pa je s njima ludo, stalno prave neke zurke...

To je oko izlazaka. Koncerti nasih pevaca - to jos nisam cula ali kako je Belgija mala, za 2 sata si u drugoj susednoj zemlji, tako da nam je vrlo lako skoknuti do Holandije, a tamo nasi cesto gostuju.

Sto se tice pravih prijateljstava eh do toga se teze dolazi, kao i svugde jeli? Ali dobro tema je bila provod i izlasci, i dakle ja preporucujem Belgiju sto se toga tice.

Pozdrav Very Happy
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovdje u Zagrebu ima dosta nasih diskoteka i barova ali neznam bas dosta mladih iz Bosne ,vecinom se druzim sa domacim drustvom!!!
 
nacka87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 25 Sep 2005
Poruke: 533
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne znam što ovi moji "slovenci" toliko kukaju?!?
U Sloveniji baš ima puno kafiča i diskoteki sa našom muzikom. Pošto sam iz Ljubljane, mogu reči da tu ima nekoliko kafiča i diskoteki npr.: Tramontana (najbolja), En pub, 12ka, Katastrofa,... A i u okolini ima mnogo toga.... Very Happy
 
luksa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Moskvi i ovde cisto nasih dikoteka ili klubova nema. Ima par nasih restorana i to je to. Ali u Moskvi i bez toga je zivot jako interesantan i brz....
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 5:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svemujako dosadan zivot. A i ono nasih sto ima sve to cudno da ne kazem pokvareno











[Edit by knknpnkn: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako gdje. u becu nije lose, idem gledat nase domace pjevace ili ide u austrijske lokale. nije lose
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, pa mi u Koprivnici imamo toliko klubova i diskoja da ne znamo više u koji bi išli

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
zlaja_at
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bec:
nasih diskoteka ima a i kafica a i naroda naseg
sve u svemu OK.
 
SILVANAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2006
Poruke: 14

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde u Fr. nema niceg sto bi izazvalo vecu paznju sto se tice nasih "zvezda"a pravo cu vam rci ja i ne bih isla po tim koncertima, nije zato sto sam nesto extra skolovana ili pravise pametna , nego zato sto svi ti sto dolaze ovde dolaze prvenstveno za neke pare koje im , usput, dozvoljavaju da se sluze lazima tip "zaradila(o) sam toliko i toliko , a ustvari oni ovde pevaju i po pred 50 ljudi(da li treba da imenujem o kome se radi?)
cini mi se da nas tretiraju ovde kao neke tamo" seljake koji jos nisu izasli iz opanaka", koji samo rade , rade, i kad ti doticni dodu onda je to prilika da im malo izuku neku , kao lovu.
mozda je preostar sud ali .........
 
Neno7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 20

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas u nemackoj ima dosta nasi ljudi disko kod mene u grad ima 3 discotheka , madonna , sveti stefan zovese sad king , flash
 
Mak3donec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 16
Mesto: Brisbane AUS

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A vamo je sr**je Sad

_________________
Nije bitno sine to sam ja uvek isti prvi na listi, iskreno jebe mi se sta ti mislis !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Zivot mladih u dijaspori... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon