www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Firke trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 09, 2009 10:16 pm    Naslov poruke: Firke trazi Na vrh strane Na dno strane

Trazim Pesmu vec od 1997 od Dr. Iggy - Mangup ja sam je pre imao na kaseti ali sam je izgubio. Zato bih vas zamolio ko tu pesmu ima da mi posalje ili link odakle je mogu skinuti na firke@live.de!




[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~.]


 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, dobrodosao na www.domaci.de ! Wink

Tvoj post sam prebacio iz ~ Fontane želja ~, gde mu definitivno nije bilo mesto, ali OK, nov si u ovome. Razz Sada je ova tema tvoja i u odgovarajucem podforumu u kojoj ces ostalim clanovima moci da se obratis za pomoc po pitanju pesama ciji naziv i izvodjaca znas. Ostaje jos samo da se blize upoznas i sa pravilima ovog podforuma:

1. Svako ko traži nešto, otvoriće svoju temu, primer "sanjica_021 traži" i u toj jednoj temi ćete pisati sve šta tražite.
2. Sve duple teme će biti brisane od strane moderatora, što znači ukoliko imate jednu svoju temu otvorenu i otvorite novu, biće izbrisana. Hvala.
3. Pre nego što tražite neku pesmu, proverite da li se ta pesma već ne nalazi u našoj bazi pjesama.

4. Svako ko traži pesmu, neka ostavi svoj e-mail u prvoj poruci, da bi ljudi mogli da Vam što brže pošalju tu pesmu. Ukoliko to ne uradite, Vaša tema će biti obrisana od strane moderatora.


Dakle, sve ti je jasno. Wink


Toliko od mene za sada, pozdrav Firke! Cool

_________________
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam trazio ali nemogu naci, sada idem spavati a sutra cu probati ponovo potraziti Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bilo bi super kad bi mi neko naso tu pjesmu!!!! Razz Razz Razz
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi li siguran da je to pravi naziv pesme, i da to izvodi Dr. Iggy? U njegovoj diskografiji nema pesme pod tim nazivom Confused

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od te pesme sam jedino text pronaso za skidanje evo adresse http://***********/mangup.html



[Edit by Raziel@Nosgoth: Svaka poruka čija je svrha reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]


a bila je i stara verzija od kazi mi da volis me uz pesmu mangup sto sam ja pre imao na kaseti jedino ako je to neko drugi pevao!!!!



[Edit by Raziel@Nosgoth: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo vam tekst od pesme (U drustvu sam uvek mangup bio pravi
i gajio sam neke bubice u glavi
prema ribama hladan za ortake strava
ali tek sad shvatam ja usijana glava
tebe kad sam upozn'o doziveo sam sok
i da budes moja sebi dao kratak rok
uspeo sam strasno brzo da te smuvam
ali na zalost nisam znao da te cuvam.
)
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zar niko nije krajem osamdesetih pocetkom devedesetih slusao zabavnu dance musiku? Ako se dobro secam ja sam tu pjesmu dobio od prijatelja na kaseti 92 god.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 20, 2009 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni uopste pesma nije poznata, ali mogu da kazem da je lep tekst Very Happy
Probacu da nadjem ali ne verujem.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 22, 2009 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i refrena pjeva isto ko dr iggy (Don't walk away if she wants you to stay
just be a man and be ok
the party is yours your life is yours
but she's only thing that you waited for)
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 29, 2009 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nasla neke albume sa pjesmama dr. iggyja.
nema pjesme mangup,ali mozda si se zabunio Very Happy
javi ako zelis da posaljem!
 
Firke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Apr 2008
Poruke: 13

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 30, 2009 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posalji mi slobodno i upitajte nekoga dali se seca ovoga teksta pjesme molim vas jer oni su isto pjevali kao dr iggy!!! Nemoguce da niko nije cuo ovu pjesmu Crying or Very sad Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Firke trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon