www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji tutorijali na nasem jeziku na jednom mestu
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Najbolji tutorijali na nasem jeziku na jednom mestu Na vrh strane Na dno strane

http://phearless.headcoders.net/
Garantujem, da ne postoje bolji tutorijali od ovih. Ovo smo osmislili da bude elektronski magazin koji ce sadrzati odredjen broj tutorijala o hackingu, VX-u, reversing-u, phreaking-u, criptologiji itd. Tutorijale pisu momci iz ex Yu republika ( i ja naravno Wink)
Pogledajte i iznesite svoje misljenje.
Poz



_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
dziger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2005
Poruke: 9
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 24, 2005 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fantastican Sajt.
Thanx...
 
No_Name
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 8
Mesto: Velika Gorica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno sam zadovoljan sajtom!!!
Decki samo tak nastavite!!
 
JrJr1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na srpskom nisam video bolje tutoriale. Konacno nesto sto ima veze i s primenom u zemlji Srbiji Rolling Eyes
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo da se zahvalim na pohvalama, i da dodam rec-dve.
To je ustvari elektronski magazin ( eZine ) koga cini skup tutorijala koji su pisali momci ( ili decki ) sa Ex Yu prostora i ja s njima naravno 8)
Autori ovih tutorijala su zaista elita u svojoj struci i svi tezimo da svoje znanje prenesemo drugim ljudima. Ovaj eZine ce se objavljivati jednom mesecno ili svaka dva meseca i uvek ce biti kvalitetnih tutorijala za svaciji ukus. Pozdrav.
 
Download091
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jel ti davalac hostinga dopušta da držiš takve stvari gore?
Inače sajt je dobar...
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu nista nije ilegalno, sve je u edukativne svrhe.
BTW: Hosting drzi moj drug.
 
Download091
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 66

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 30, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je dobro. Koliki ti je prostor dao?
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 3:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nije moj licni sajt ( ceo sajt se odrzava od autora tutorijala ), a i sam vlasnik hostinga pise tutorijale zajedno sa nama.
 
danijelns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je nesto najbolje sto sam video od domacih tutorijala na netu. HVALA
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jak sajt nema sta!!!marko pod kojim si nikom tamo i sta si uradio od ovih tutoriala ti? Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@hoho
Pa pod istim nickom kao i ovde Wink Arrow m4rk0
A tutorijali.....u eZine #1 sam napisao Win Hacks and Tips
a u drugo broju sam pisao nastavak prvog txt-a, Win Hacks and Tips #2
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Najbolji tutorijali na nasem jeziku na jednom mestu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon