www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vampiri
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su vampiri pre nekoliko hiljada godina postojali, ali neverujem da covek moze danas da ih sretne. Mozes ih videti samo u nekom dobru filmu.


_________________
Mil-KG
 
folf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne smatram da postoji nesto kao vampira ali postojanje grofa drakula je dokazano i mislim da je to samo jedan mit o zlbnog ggrofa New Evil
 
UleD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 24, 2005 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima religija ko ja zove Vampirism, Ljudi koji su vampiri
 
aldijanbar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 57
Mesto: Bar

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 7:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uled mozes li nam malo vise objasniti ako ti nije problem o toj religiji,bas me zanima....

_________________
Suze Su Covjekovo NajSlabije Oruzje Kad Macevi Kresnu Varnice Rata,Kad Se Prolije Krv,Kad Lepe Devojke Od Sramote Moraju Da Kriju Lica Rukama...
 
neofit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 17

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 10:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grof drakula je stvarna licnost koja je stvarno postojala.
E sad koliko je tacno ono sve u filmu?
to neznam.......
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa vladimir tepiš je mnogo mučio ljude pa su mu malo priklačili neke legende pošto je čova stvarno bio lud...ali sada ot nije ni bitno....
pošto je postojala priča za malu decu ako ne budeš dobar drakula će doći po tebe tako je sve to i nastalo tamo negde u transilvaniji...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na veoma dobrim informacijama !
 
ENIGMAS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 24

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

necete vjerovat , isla sam na neki web sajt di ti prema imenu i prezimenu ,datumu i vremenu rodjenja kazu sta si bio u proslom zivotu. Kazu da sam bila ni vise ni manje nego Grof u Madjarskoj koji je nakon 50-te godine pio ljudima krv-bio vampir Laughing
 
Olympias
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kraguj je napisao/la sledeće:
Hmmm...Hvala na izuzetno zanimljivom materijalu za citanje...Postoji jos jedna teorija da su vampiri potomci Kaina, bratoubice, pa i Lilit prve Adamove zene, od koje svi nepomenici poticu.

Za Kainovu decu nisam sigurna. Ali deca koju radja Lilith su lilimi, oni su neka vrsta demona, koji ubijaju malu decu (znaci nisu vampiri).
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kain je posebna i duga prica....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UleD je napisao/la sledeće:
Ima religija ko ja zove Vampirism, Ljudi koji su vampiri
ljudi nemojte se zezati vampiri su medju nama,a ako neverujete meni pogledajte u svom okruženju ili film "vampiri su među nama" New Evil Mr. Green New Evil Twisted Evil
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se bata zivoinovic ne bi slozio sa tobom jedino ako bi ozivela mrtvac...pa da ti progleda kroz prste...
inace naravno da postoje oko nas bloodsuckeri koji nam svakim danom sve vise i vise piju krv...ali ipak ih zezaju oni sa sidom tako da....

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Vampiri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 2 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon