www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zastititni sistemi i zastita od kradje?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Bojanbog666
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lavlja kandz i Mul-T-lock i naravo alarm najnovije generacije

 
ora85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja zastita je ZEDER nije kako LAVLJA KANDZA da mozes iscupati volan staviti drugo i odvuci ti auto po meni je najaci ZEDER
 
viper1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je najjaci alarm kucne izrade(to moze napraviti svako ko se i malo kuzi u elektroniku) jer se taj alarm nemoze nigdje kupiti u ducanu i prouciti koja zica kamo ide, princip na kojem radi(90% njih radi na isti princim, razlika je samo u kodiranom daljinskom kljucu(koliko je znamenkasti kod)...
Najjednostavniji primer je spojiti relej(oni koji se razumiju u elektroniku znaju o cem pricam)na pumpu za gorivo.aktiviranje se moze napaviti npr. sa kompjuterskim dsub-25 konektorom(spoje se neki pinovi(osoban izbor) i kad se taj konektor usteka u dsub25 zenski aktivira se relej i pumpa za gorivo radi(auto se moze upaliti).Drugi primer bi bio da se auto nemoze odgurati.Za to treba recimo magnetni kontakt koji se stavi na rucnu kocnicu.To su samo neki primeri(moje neke zamisli) ali svatko ko se imalo kuzi u elektroniku moze napravit nesto svoje.
 
pimpone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 6

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledo sam emisiju o zastitama tipa mul-t-lock i uglavnom provalnik sa samo malo vise alata moze ih provaliti...
 
blitzco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 28, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja je zastita biti lopov i nece ti nikad ukrasti auto, nego samo ti mozes ukrasti nekome Smile
 
pelebgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 128

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ZEDER garantujem jer mi ga je preporucio lopov
 
darmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isto je tako bilo i sa kandzom. Nema sanse neko da skine, nemoguce obiti auto i onda odjednom pocese da se kradu automobili VW grupacije sa kandzom i tu onda dolazi svemocni zeder koji jelte ne moze da se skine. Da, sigurno...
 
the heat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ljudi ja sam kupio hyundai tucson i ugradio sam mu zeder to mi se cini kao najbolje rešenje
 
jonny_240sx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2003
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instalirate tajni prekidac ispod sjedista ili na dashbordu koi kontrolise pumpu za gorivo, auto sigurno ostaje na svom mjestu osim ako ga pauk neodvuce hehe
Smile
veoma jednostavan poslic
 
Stefan1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Okt 2004
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zeder je apsolutna najbolja mehanicka zastita protiv kradje.Dok je GPS alarm najbolja elektronska zastita.
Opste je poznato da se automobili sa zederom (jos uvek) ne kradu,jednostavno lopovu se ne isplati da se pola sata petlja sa tim kad ce naci 10-tine istih modela po gradu bez zedera.
 
adis-s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 8
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nepostoji nijedna zastita koja je bas sigurna, mislio sam da je lavlja kanda ali su lopovi i to uspjeli da skinu. sta god da stavim na auto nije sigurno, ostaje jedino da spavam u autu, to je najbolja zastita
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je ludo vreme tako da sta god ugradis nemozes mirno spavati.

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zastititni sistemi i zastita od kradje?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon