www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"sve sto ne volis stigne te"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 04, 2005 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa u vecini slucajeva je to tocno.Jer koliko god mi nesto mrzili na kraju to dobijemo.To su uglavnom neke sitnice.A najbolji primjeri za to su oni koji npr vole plavuse, 99%ce ozeniti crnku!Tako je bar moj otac rekao.On voli plavuse, najvise zavoljeo crnku.....Smile Wink


_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
mracninone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se desi da bude tako jer lose stvari koje nam se desavaju pamtimo zauvijek a one dobre odmah zaboravimo i kad mi gledam sa stane na nas nama se cini da je vise losih nego dobrih stvari a ustvari tacno je pola pola.
 
milorad60
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 64

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 19

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako nesto u zivotu voli i nesto nevoli, nesto bi voleo da mu se desi a nesto nebi voleo da mu se desi. Npr. : ako izadjes na ispit lose pripremljen i ne zelis da padnes, upravo se desi da padnes. Nase misli i nasa osecanja su podlozna promenama pa nam se tako desi da uradimo nesto sto nekada ni pomisljali nismo.
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovo je prilicno siroka tema i o njoj bi mogao da pisem do kraja zivota... Nego "bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne " ako misis na smrt (s' tim ako mislis da je smrt losa ) ona ce te svejedno stici kad-tad ali uglavnom ono sto te stigne a lose je covekovo delo (u sirem smislu) ili samo tvoje delo... iz predhodne poruke "ako izadjes na ispit lose pripremljen i ne zelis da padnes, upravo se desi da padnes" pa mislim sta ocekivati 10?! pa ni je nevolim 5 ali ako nisam ucio ... pa onda "oni koji npr vole plavuse, 99%ce ozeniti crnku!Tako je bar moj otac rekao.On voli plavuse, najvise zavoljeo crnk" pa moze i ta crnka da se ofarba pa da ipak volis ipak tema je mnogo siroka...

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Re: "sve sto ne volis stigne te" Na vrh strane Na dno strane

S_o_n_y je napisao/la sledeće:
Ne znam da li primecujete sledece:

bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne ?
kakva su vasa iskustva,sta misliste o tome ?


Ziva istina. Ono cega se bojimo to nekim nevidljivim vibracijama
magnetski privlacimo ( privlacna snaga magneta razlicitih polova)

A ono za cim zudimo nikako da dostignemo, kao da te vibracije
silne zudnje odbijaju to ( kao kad sastavimo magnete istih polova)
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste, sve sto nevolis, sve sto nezelis te kad tad stigne...Zivot je cudna "stvar"...
 
hitl
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot donosi jako puno losih stvari, ali na to netreba misliti neko misliti samo o dobrim i pozitivnim stvarima.....
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne ?
kakva su vasa iskustva,sta misliste o tome ?


Tacno je to sto si napisao sve sto ne volis stigne te.... Ali zasto?
Sve ide iz glave,kada nesto ne volis ili ne zelis ti potajno razmisljas non-stop o tome i prizivas te stvari,zato coveku i stigne sve sto ne voli.... Kada nebi razmisljao ni i malom mozgu o tome nebi te ni stiglo.....

_________________
Happy & Married
 
borko_car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Jan 2006
Poruke: 38
Mesto: slavonski brod

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost tako je

zato sto je tako zapisano u zvezdama

[Edit by gilence: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 11:52 am    Naslov poruke: Re: "sve sto ne volis stigne te" Na vrh strane Na dno strane

S_o_n_y je napisao/la sledeće:
Ne znam da li primecujete sledece:

bukvalno sve sto u zivotu ne volite to vas stigne ?
kakva su vasa iskustva,sta misliste o tome ?


ne, nisam primetila...nemam slicno iskustvo Confused

Ne volim neke politicare, npr. ali ne vidim nesto da me jure i sustizu Very Happy

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 15, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mislim da je definitivo tako jer npr ljudi uglavnom umru od onoga cega se najvise boje a i meni su se desavale do sada neke stvari kojih sam se bojao tako da mislim da je ova pretpostavka(zakljucak) veoma tacna...........
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 18, 2006 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol,koji miks izvornog i filozofskog.
Sve ono čega se bojiš, stigne te kad-tad je izvorna poslovica.
A razlog zašto je tako je delom i u autosugestiji.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> "sve sto ne volis stigne te" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon