www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Saban Saulic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Saban Saulic je legenda !! Pesma --> Nema nista majko od tvoga veselja mi se najvise svidja Embarassed Wink

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markan_bbb je napisao/la sledeće:
Za mene je najbolja njegova pjesma Lepa do bola... jedna od najboljih pjesama dosad u 2006.


Tu pesmu peva Sinan Sakic ne Saban Saulic Wink

A da kazem ja svoje misljenje o Sabanu...
Kao prvo Saban je "bio" i "ostace" kralj narodne muzike. Njegove stare pesmu su najbolje,slazem se. Odpevao je mnogo hitova...
Sada peva turbo folk, to ne znaci da je sr***je, samo je promenio stil to je sve.
Sada nekome se svidja nekome ne, a onima kojim se ne svidja su mozda "nostalgicni" tog vremena kada je pevao pesme kao Bio sam pijanac, Gordana, Dva galeba bela ili uvenuce narcis beli.
Pesma sa njegovog novog albuma koja mi se svidja je mala a i Telo uz telo nije losa. Razz
Ok njegove starije pesme su bila bolje al ne znaci da je ovo za djubre....
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ta pesma mu je bila hit po diskotekama ali ne shvatam da ovaj zadnji album kako sam bila na odmoru,ni jedna pesma se nije cula...izgleda da nije se dopala narodu i ako ima lepe pesme i popularan narodnjak...
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kralj...a duh! Laughing

Sta ces..ima glupe pjesme ali glasom rijesi sve probleme 8)
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više volim njegove stare pesme nego ovo što sada snima. Niko nema tako kristalno čisti glas u novokomponovanoj muzici kao Šaban.
Meni je najlepša njegova pesma " Danima te čekam".

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je saban stare pjesme pogotov
 
bdrobjnak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saban je kvalitetan pevac,ali mi se vise dopadaju njegove stare pesme.pakosna zena,bio sam pijanac,dva galeba bela
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 8:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Saban je ok pevac,neke njegove pesme obozavam,ali smatram da nije 'Kralj folka" i ako nosi tu titulu...

_________________
 
takito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 64
Mesto: Od njega je i bog digo ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta god da se misli za njega misli se najbolje!On je zvezda narodne muzike sve pesme njegove su hitovi,a ne samo ona za koju pitate!!! 8)
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dambolina je napisao/la sledeće:
Saban je ok pevac,neke njegove pesme obozavam,ali smatram da nije 'Kralj folka" i ako nosi tu titulu...


ja se na ovo podpišem..ima boljih starih pjevaca koji bi vrglo gladko nosili tu titulu.. ja ovako kazem ima dosta kraljeva Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Saban Saulic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon