www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trind za nokte
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Trind za nokte Na vrh strane Na dno strane

Nokti su mi se listali i lomili sve dok nisam naišla na ovaj lak! Uvjeravali su me da je savršen i da mogu noktima odvidavati šarafe Laughing
i stvarno je tako! Probajte!
Ima ga kupiti samo u apotekama



_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imm jako tvrde nokte i kad pukne pukne ko staklo al kako puno lakiram tako su mi vrhovi noktiju postali suhi poceli cvjetat pa cu bas probati to

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Košta oko 75 kuna, ali stvarno vrijedi...ima ga u tri nijasne, bež, boja breskve, mat i proziran. Ja sam uzela breskvu Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trind je najbolji lak koji sam kupila u životu! Budući da se bavim kozmetikom upoznata sam sa svim mogućim proizvodima za ljepotu i nijedan lak nije tako dobar i kvalitetan. A uopće nije nešto posebno reklamiran-šteta za njega!
Prva dva tjedna se svaki dan lakira po jedan sloj s tim da predhodni skinete acetonom. nakon toga stavljajte ga kao bazni lak jednom tjedno. Nokti će vam biti preporođeni! Malo je loše što morate svaki dan skidati i ponovo lakirati ali isplatit će vam se. 8)
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Trind, baš i nije onakav kakvog ga hvale. On učvrsti nokte trenutno, čim ga skinete sve po starom. Dobar je jedino kao bazni lak
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam ga ja isto,meni je ovaj lak supar Laughing
 
moncheri
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 24 Mar 2006
Poruke: 418
Mesto: zgb :)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 3:19 pm    Naslov poruke: Re: Trind za nokte Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Nokti su mi se listali i lomili sve dok nisam naišla na ovaj lak! Uvjeravali su me da je savršen i da mogu noktima odvidavati šarafe Laughing
i stvarno je tako! Probajte!
Ima ga kupiti samo u apotekama


bas imam taj problem ..... hvala Smile

a sta nije ako ti se nokti listaju da ti fali vitamina and that stuff? Rolling Eyes

_________________
POTPIS.
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar je i Avonov regenerator za nokte, nije lak nego kao voda koja se osuši na noktim, super miriše, ali ne znam ima li ga više u prodaji Sad koristi se 7 dana, po potrebi se može i produžiti, mada je dovoljno 7.
Samo se za to vrijeme nokti ne smiju lakirati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Trind za nokte Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon