www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Predlozite formu nove emisije na nasem radiju
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GiGi je napisao/la sledeće:
**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
ja imam nekolikko ideaa...
1- da napravite nekako nesto gde ce ljudi odlucivati hit dana domaci. de(naprimer da se
na msn kad se procitaju i zavrse predlozi odlucuje...i da voditelj procita svacij glas)
2- napraviti anketu kad se udje u stranicu domaci.de gde bi ljudi mogli da glasaju za hit dana, meseca ili slicno

3- da se uvece procitaju vesti
4- da se napravi emisija gde bi se svaki dan pricalo o ljudckim problemima, ljudi bi na msn pisali a voditelj to procitao i davao neki savet oko tog problema


Fine ideje moram priznati i sigurno ce nesto od ovoga biti usvojeno od radio tima domaceg.de


Slazem se...
I podrzavam vas Wink


 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila je pre koliko ja znam neka emisija sa pogadjanjem izvodjaca, ali mislim da je vise nema, a bila je bas zanimljiva, kao voditelj malo pusti pa mi pogadjamo, pa to je moj predlog. Razz
A ja bih se sigurno prijavila za voditeljku, ali ne mogu, nemam MSN. Crying or Very sad
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i to je cool idea....moja 4 i ta....najbolje do sada
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I da, od Opasne mi se svidjaju 4. i 1. 8)
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
ja imam nekolikko ideaa...
1- da napravite nekako nesto gde ce ljudi odlucivati hit dana domaci. de(naprimer da se
na msn kad se procitaju i zavrse predlozi odlucuje...i da voditelj procita svacij glas)
2- napraviti anketu kad se udje u stranicu domaci.de gde bi ljudi mogli da glasaju za hit dana, meseca ili slicno

3- da se uvece procitaju vesti
4- da se napravi emisija gde bi se svaki dan pricalo o ljudckim problemima, ljudi bi na msn pisali a voditelj to procitao i davao neki savet oko tog problema


Spremamo se da uvedemo novine, da sastavimo program i osvežimo ga novim formama emisija Wink

Ja sam razmišljala o ideji razgovora na razne teme (dakle, ne moraju biti samo problemi Smile ) gde biste se vi javljali na MSN i davali svoje mišljenje, no o tom - potom Wink

Strpite se još malo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anna e super
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se slazem sa svime, podrzavam i da obogatimo nas online radio sa raznovrsnim programima i sa vise voditelja Very Happy
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domaci de.je jos bolji od kad je download free.
a sad tek ce biti bolje ako se uvedu neke nove emisije ja sam dale primere pa vi vidite ako hocete tako
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
domaci de.je jos bolji od kad je download free.
a sad tek ce biti bolje ako se uvedu neke nove emisije ja sam dale primere pa vi vidite ako hocete tako


Sto se tice emisija bit ce novih, samo da se sve fino organizuje, a tu su i novi DJ-ji. Wink Bit ce puniji programi. Wink
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^juhuuuuuu
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto neuvedete direktna ukljucenja slusalaca u radio

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Miss_Ema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ovde ne treba nista vise.Ima sve.pozz svima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Predlozite formu nove emisije na nasem radiju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon