www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Linux i vasa iskustva sa njim
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~
::  
Autor Poruka
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze li mi neko pomoci, tako sto ce mi dati upute kako da se konektujem na internet preko OS: Linux - Kubuntu 5.10. Koristim DSL! Pokusavao sam na razne nacine, ali ne ide.

Unaprijed vam hvala!!!



_________________
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 3:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najjednostavnija varijanta ti je da svoj DSL modem povezes na komp preko UTP kabla a ne preko USB-a, jer ti onda ne trebaju nikakvi drajveri, onda mozes da podesis internet na bilo kom OS-u, veoma lako.

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je totalno bachena u zaborav pa rekoh da je izvadim (hvala Vaxteru sto me podseti da uopste postoji) Very Happy Uglavnom ja trenutno koristim Slackware 12.0 (ujedno to mi je i jedini OS jer sam od Microsofta odustao kao propale investicije). Izuzetna je distribucija, Iako je za razliku od 10-ke dosta uznapredovala u smislu CAR (Click and Run) ja sam idalje pristalica podesavanja preko konzole i config fajlova - nemam problema jer sve sto se izmeni direkno KDE prepoznaje i ucitava kao novu konfiguraciju.

Testirao sam Mandrivu, Suse, RedHat, Ubuntu ali sam idalje veoma vezan za Slackware jer je to jedini distro u kome sam se ja apsolutno snashao. Jednostavno mi lezi Smile

Ajd sad malo da vas cujem Smile

P.S. Naravno bilo kakav problem da imate sa Linuxom pisite kao novu temu na PC Software (sa prefixom Linux:) kako bi znali o cemu se radi a i da bih ja imao uvid koliko su cesti ti problemi pa ukoliko se ukaze potreba da otvaram podforum.
 
fb_1737930289
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2012
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 07, 2013 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene interesuje da li postoji nesto kao live linux (ili bliže)
da mogu da ga korisitim (da vidim kakav je) bez da rusim postojeci windows ili da ga na bilo koji drugi način instaliram

_________________
berke (imam profil samo me sajt loguje sa fejsa) :/
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 13, 2013 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skoro svaki linux distro ima live verziju.
Boot sa diska i sve radi direktno sa njega.
Nema potrebe za instalacijom.

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
balanca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2019
Poruke: 9

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 24, 2019 4:38 pm    Naslov poruke: Solus 4 Na vrh strane Na dno strane

Solus 4.0 'Fortitude", Rolling Release Distro - Review:

Solus 4

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Operativni sistemi ~ -> Linux i vasa iskustva sa njim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon